عکس | تابلوی تبلیغاتی پیشانی ستاره فرانسه را شکافت

آنتوان گریزمان در جریان بازی مقابل اتریش از ناحیه پیشانی دچار مصدومیت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛تیم ملی فرانسه در چارچوب رقابت‌های گروه D یورو 2024 به مصاف تیم ملی اتریش رفته و نیمه دوم را با برتری 1-0 دنبال می‌کند.

در گزارش ورزش سه آمده است: فرانسه در نیمه اول تلاش زیادی برای گلزنی داشت و در نهایت روی ارسال کیلیان امباپه برخورد توپ به مکسیمیلیان ووبر، مدافع اتریش، توپ وارد دروازه حریف شد.

شاگردان دیدیه دشان در نیمه دوم هم کار را هجومی آغاز کردند و از همان ابتدا برای افزایش تفاضل تلاش داشتند که یک مصدومیت عجیب برای آنتوان گریزمان رقم خورد.

2044814

هافبک فرانسه در نزدیکی دروازه اتریش در حال کنترل توپ و عبور از ووبر بود که با تنه این بازیکن از زمین خارج شد و نتوانست تعادل خود را حفظ کند.

عدم تعادل گریزمان موجب شد او را صورت به تابلوهای تبلیغاتی برخورد کند و به همین دلیل از ناحیه پیشانی دچار شکستگی شود.

2044813

مصدومیت ستاره فرانسوی‌ها چندان وخیم نبود و به دنبال مداوا در کنار زمین او را سر بانداژ شده به زمین بازگشت تا کار را دنبال کند.

2044815

ووبر در این صحنه هیچ اخطاری از سوی داور دریافت نکرد و بازیکنان فرانسه از جمله کیلیان امباپه با اعتراض به داور خواستار تغییر نظر او بودند که اثرگذار نبود.

بانداژ گریزمان لحظاتی پس از ورود به زمین باز شد و این بازیکن بدون درخواست از کادر پزشکی برای بانداژ مجدد، آن را روی زمین انداخت و به کارش ادامه داد.

251 251

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1921194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =