حضور معاون وزیر بهداشت در بیمارستان سانحه‌دیده قائم رشت

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بررسی و ارزیابی دقیق از جزئیات حادثه آتش سوزی بیمارستان بین المللی قائم رشت، وارد این بیمارستان خصوصی شد.

به گزارش خبرآنلاین ،سعید کریمی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیش از ظهر امروز با همراهی فتح الله ادبی مشاور فنی حوزه معاونت درمان وزارت بهداشت و محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به منظور بررسی و ارزیابی از کم و کیف گستردگی حریق صورت گرفته در بیمارستان خصوصی و بین المللی قائم رشت، در این بیمارستان حضور یافت.

برنا در خبری نوشت:معاون وزیر بهداشت در جریان حضور در محل آتش سوزی بیمارستان خصوصی قائم رشت، با کادر مدیریتی آن گفتگو و در جریان ابعاد حادثه این بیمارستان قرار گرفت.

کریمی با تقدیر از مدیران میدانی حاضر در محل وقوع آتش‌سوزی و همچنین عوامل امدادی و اورژانس، تعیین تکلیف و انتقال سریع بیماران بیمارستان قائم رشت به بیمارستان‌های رشت و حومه را مطلوب ارزیابی کرد.

حضور معاون وزیر بهداشت در بیمارستان سانحه‌دیده قائم رشت

وی با اشاره به خسارت‌های قابل توجه بیمارستان قائم رشت در پی این حریق گسترده، بر ضرورت بررسی دقیق و بهره‌مندی از تجارب این سانحه دردناک به جهت جلوگیری از حوادث مشابه تاکید کرد.

در پی آتش‌سوزی بامداد امروز بیمارستان قائم رشت تاکنون ۸ تن جان خود را ازدست داده‌اند.

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1921460

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =