محمد فاضلی این است، برخلاف مسببان اخراجش از دانشگاه!

استاد سابق دانشگاه شهید بهشتی درباره محمد فاضلی نوشت: در همه‌ی فعالیت‌های اجرایی خارج از دانشگاه، پس‌از طرح و موافقت در شورای گروه و اخذ مجوز از ریاست وقت دانشگاه وارد شد و هرسال این مجوزها مجدداً بررسی و تمدید می‌شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، احمد شکرچی، از اعضای هیأت علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی تهران، است که اواخر سال گذشته از این دانشگاه اخراج شد. او با اشاره به تنش ایجاد شده در میزگرد فرهنگی پزشکیان میان محمد فاضلی و شهاب اسفندیاری در پستی در اینستاگرام نوشت:

به عنوان عضو پیشین گروه جامعه‌شناسی دانشگاه شهیدبهشتی که در تمام فرایند استخدام تا پایان همکاری دوست و همکار عزیز و اهل دانش و فضل جناب آقای دکتر محمد فاضلی حضور داشتم، نزد خداوند، وجدان خود و شما گواهم که ایشان:

بنابر نیاز گروه و برپایه‌ی امتیازهای کسب‌شده در مصاحبه‌ی علمی، با فاصله‌ی چشمگیر از دیگر داوطلبان، به استخدام دانشگاه درآمد.

برخلاف مسببان اصلی اخراجش، کلاس‌های درس پرباری داشت که در میان دانشجویان مقاطع مختلف، دوستداران بسیار کسب کرده‌بود.

برخلاف مسببان اصلی اخراجش، پایان‌نامه‌ها و رساله‌های علمی ارزشمند و باکیفیتی را راهنمایی کرد و به سرانجام رساند.

در همه‌ی فعالیت‌های اجرایی خارج از دانشگاه، پس‌از طرح و موافقت در شورای گروه و اخذ مجوز از ریاست وقت دانشگاه وارد شد و هرسال این مجوزها مجدداً بررسی و تمدید می‌شد.

باآنکه بیرون از دانشگاه کنش سیاسی پررنگی داشت، آن را با کنش دانشگاهی‌اش نیامیخت و برخلاف مسببان اصلی اخراجش از مرزهای حرفه‌ای آکادمیک تخطی نکرد.

برخلاف مسببان اصلی اخراجش، به رعایت اخلاق و ادب فردی و حرفه‌ای هم با دانشجویان و هم با همکاران پایبندی و تعهدی راستین داشت.

برخلاف مسببان اصلی اخراجش، عدم‌حضور ایشان، خلأ و خسرانی به گروه وارد کرد که تا امروز نیز ادامه دارد.

محمد فاضلی این است، برخلاف مسببان اخراجش از دانشگاه!

27215

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1922217

برچسب‌ها