۱۰۸۹شعبه اخذ رای در قزوین آماده برگزاری انتخابات

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: ۱۰۸۹شعبه اخذ رای در قزوین آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عباس کاظمی، معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در جلسه ستاد انتخابات بیان کرد: در استان به منظور برگزاری انتخابات پرشور شعب دریافت رای ثابت و سیار در نظر گرفته شده است، شعب سیار به منظور دسترسی مناطق صعب العبور و مناطق خاص تعریف شده که همه افراد بتوانند از حق رای دادند برخوردار باشند.

وی افزود: تعداد کل شعب اخذ رای در نظر گرفته در استان هزار و ۸۹ شعبه است که از این تعداد ۸۳۰ شعبه ثابت و ۲۵۹ شعبه سیار است، به تفکیک ۶۸۰ شعبه ثابت شهری، ۱۵۰ شعبه ثابت روستایی، ۲۰ شعبه سیار شهری و ۲۳۹ شعبه سیار روستایی هستند.

کاظمی در ادامه با بیان اینکه برگزاری انتخابات جزو آخرین اقدمات دولت شهید رئیسی است، تصریح کرد: همه ما تلاش داریم این اقدام همچون عملکرد دولت سیزدهم پربار باشد و به درستی برگزار شود، در این میان تمام بخشداران و فرمانداران استان آماده برگزاری انتخابات هستند.

وی افزود: اگرچه انتخابات مجلس در اسفند ماه برگزار شد و آمادگی نسبی وجود دارد اما انتظار داریم چالش های موجود شناسایی شود تا انتخابات ریاست جمهوری به بهترین شکل برگزار شود.

کاظمی اظهار کرد: با توجه به اینکه احتمال دو مرحله‌ای شدن انتخابات وجود دارد، ما نیز باید اقداماتی را با فرض دو مرحله ای شدن انتخابات در نظر داشته باشیم و در مرحله فرایند اجرایی باید در آمادگی کامل باشیم.

معاون استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآور شد: نام آقای رئیسی و دولت رییسی باید با پایان افتخارآمیز همراه باشد که این امر مقدر نمی‌شود مگر اینکه انتخاباتی پرشور و سالم برگزار شود.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1922237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =