استفاده از امکانات دولتی به نفع نامزدهای انتخابات ممنوع

مدیر کل حراست استانداری قزوین گفت: مدیران و کارمندان به این موضوع توجه کنند که استفاده از امکانات و اموال دولتی در انتخابات به نفع نامزدها مغایر قانون بوده و ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ امین گلدوزها، مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری قزوین در همایش آموزشی توجیهی حراست‌های تابعه استانداری قزوین با موضوع انتخابات ریاست جمهوری که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، تصریح کرد: مجموعه حراست ها نقش مهمی و حائز اهمیتی در برگزاری انتخابات با شکوه ایفا می کنند و باید چونان همیشه در راستای برگزاری انتخابات مسئولانه ظاهر شده و در راستای تسهیل در امر برگزاری این حماسه ملی برنامه ریزی لازم را داشته باشند.

وی افزود: لزوم اشراف اطلاعاتی در ارسال به موقع اخبار و گزارشات، جلوگیری از سوگیری و حمایت به نفع فرد و یا جریان خاص توسط عوامل دخیل در برگزاری انتخابات از جمله مهم ترین موضوعاتی است که باید از سوی حراست ها مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است در این جلسه فتوحی دبیر ستاد انتخابات استان از آخرین وضعیت برگزاری انتخابات در استان گزارشی ارائه کرد و سپس حاضرین در خصوص موضوعات مرتبط با برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری بحث و تبادل نظر کردند.

۴۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1922242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =