پزشکیان: نوع برخورد با زنان دارای پوشش متفاوت نباید خشن باشد /چرا عده‌ای از هنرمندان و کارگردان‌ها ممنوع الخروج شوند؟

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:همان دولتی که این آقایان به او گیر می‌دهند، الان دولت دنبال برجامش می‌رود نمی‌تواند حل کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری، جمع بندی اظهارات خود در مناظره سوم را ارائه داد.

اهم اظهارات پزشکیان به شرح زیر است:

*در دیدگاه اعتقادی فرقی بین زن و مرد در مورد تلاش و کاری که می‌کنند، دیده نشده، به این ترتیب که هر کدام اگر تلاش کنند پاداش دریافت می‌کنند و حیات طیبه می‌گیرند.

*باید کاری کنیم زنان در جایگاهی قرار بگیرند که سازنده حیات طیبه برای ما باشند نه به نحو دیگری به آنها نگاه شود. زن هم می‌تواند مانند مرد تلاش کند.

*نوع برخورد ما با زنانی که فکر می‌کنیم نوع پوشش آنها با نگاه ما تفاوت دارد نباید خشن باشد که مسئله آفرین باشد خدا اگر می‌خواست همه را یک شکل می‌آفرید.

*تعداد این گروه از زنان و دختران هم کم نیست، در دانشگاه و در جامعه حضور دارند، با رفتار مناسب جایگاه آنها را حفظ کنیم.

*می‌توان از مردم پرسید چقدر ما را قبول دارند که اینجوری با آنها برخورد می‌کنیم؟

*در مورد فضای مجازی ‌و اینترنت درست است که ما باید زیرساخت داشته باشیم اما تا زمان رسیدن به آنجا باید فکر کرد برای کسی که نانش از طریق اینترنت بدیت می‌آورداما قطع شده چه اقدامی انجام دادیم.

*در مورد سینما و فیلم دولت باید نظارت کند و اختیار را به خانه سینما و تئاتر بدهد. چرا عده‌ای از هنرمندان و کارگردان‌ها ممنوع الخروج شوند و تعدادی هم از کشور بروند؟

*جوانان ما ناراضی هستند. آیا باید خود را اصلاح کرد، قبل از اینکه به کسی بگویید. اگر الگو و شایسته بودیم دیگران به سمت ما می‌آیند لازم نیست فریاد بزنیم.

*در ضمن همان دولتی که این آقایان به او گیر می‌دهند، الان دولت دنبال برجامش می‌رود نمی‌تواند حل کند.

۲۷۲۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1922853

برچسب‌ها