خبر خوب برای خانواده‌ها؛ محدوده جغرافیایی ثبت‌نام مدارس تغییر کرد

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اعلام اینکه محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت نام دانش آموزان تغییر می کند آخرین مهلت ثبت نام دانش آموزان متوسطه اول را ۳۱ مردادماه عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین ،سخنگوی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام دانش‌آموزان متوسطه اول از امروز گفت: ثبت‌نام ها تا ۳۱ مرداد ادامه خواهد داشت این در حالیست که محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت‌نام، امسال تغییر کرده است.

ایسنا در خبری نوشت:علی فرهادی در خصوص تغییر محدوده جغرافیایی مدارس برای ثبت‌نام در سال جاری افزود: قبلا عنوان می‌شد محدوده ثبت‌نام در محدوده تعیین شده آموزش و پرورش و شهرداری باشد اما امسال این محدوده از محلی که مدرسه وجود دارد تا شعاع مدرسه بعدی تعیین شده است لذا باید نزدیکی به مدرسه مبنای عمل برای ثبت‌نام دانش‌آموزان باشد.

وی در پاسخ به اینکه برخی خانواده‌ها عنوان می‌کنند اگر یک کوچه بالاتر و یا پایین‌تر از مدرسه باشیم، مدیران ثبت نام‌ نمی‌کنند گفت: این مشکل امسال حل شده است.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش همچنین در این باره که برای احراز محل سکونت باید سند خانه و یا اجاره نامه همراه اولیاء باشد و یا اینکه این امر از سامانه املاک و اسکان استعلام می‌شود؟ اظهار کرد: استعلام از سامانه اسکان انجام می‌شود اما اگر کسی اجاره نامه جدید نوشته باشد نیز می‌تواند سندش را ارائه دهند و ما آن را هم می‌پذیریم.

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1923372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =