تو می‌دانی که بازگشتن اسرا برابر است با رفتن تو!

خانواده‌های اسرای صهیونیست بیانیه اعتراض‌آمیز شدیداللحنی را علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی صادر کردند.

به گزارش خبرآنلاین، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی بیانیه اعتراض‌آمیز خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه خطاب به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم را منتشر کرد.

خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه در این بیانیه تاکید کردند: اسرا در اسارت می‌میرند، زیرا نتانیاهو خواهان توافق مبادله نیست.

به گزارش مهر به نقل از المیادین، این شهرک‌نشینان معترض درادامه بیانیه اعتراض‌آمیز خود خطاب به نتانیاهو اعلام کردند: تو می‌دانی که اگر اسرا بازگردند تو خواهی رفت.

در ادامه این بیانیه اعتراضی آمده است: دست نتانیاهو به خون اسرا آغشته است… همگان باید به سرعت برای سرنگونی وی بسیج شوند.

خانواده اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین ضمن دعوت از شهرک‌نشینان دیگر برای برگزاری تظاهرات اعتراضی در تل‌آویو و در برابر محل اقامت نتانیاهو در منطقه اشغالی «قیساریا» تاکید کردند: تا زمانی که کابینه نتانیاهو سرنگون نشود، توافق مبادله‌ای هم در کار نخواهد بود.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.

310310

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1923430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =