جزئیات سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور شهید به اصفهان

تسنیم نوشت: مسئول ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان اصفهان از سفر معاون پارلمانی رئیس جمهور شهید به اصفهان خبر داد.

محمدعلی مهره‌کش اظهار کرد: سیدمحمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور شهید به منظور شرکت در گردهمایی دانشگاهیان، فرهیختگان و فرهنگیان حامی دکتر قالیباف به اصفهان سفر می‌کند.

وی ادامه داد: این گردهمایی روز دوشنبه ۴ تیرماه از ساعت ۴ بعداز ظهر در سالن ابن سینا دانشگاه اصفهان برپا خواهد شد و از همه جامعه دانشگاهی و فریخته دعوت می‌شود که با حضور در این مراسم علاوه بر حمایت از رئیس‌جمهور منتخب خود، ما را در رساندن انتظارات و پیام‌های خود به دکتر قالیباف یاری کنند.

مسئول ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در استان اصفهان با اشاره به توجه دکتر قالیباف به جوانان و نخبگان در گذشته کاری خود گفت: قالیباف در دوران فعالیت خود هم به استفاده از نخبگان و هم به کارگیری از قشرهای دانشگاهی و تیم‌های تحقیقاتی و دانش‌بنیان توجه کرده و می‌کند.وی با اشاره به اعتقاد قالیباف به ایجاد انگیزه و نشاط جوانی در کار تصریح کرد: در مجموع بررسی کارنامه ایشان نشان می‌دهد که به جوانان و توانمندی‌های آنها اعتماد و برای به کارگیری آن برنامه دارد.

مهره‌کش خاطرنشان کرد: حضور ایشان در عرصه مدیریتی کلان نظام جمهوری اسلامی قطعا اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد و امیدواریم که گردانه مهاجرت برعکس شود و بی‌شک این اتفاق خواهد افتاد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1923969

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =