زاکانی: کسی جلوی برجام را نگرفته ما به دنبال اجرای برجام هستیم /بین مردم دیوار نکشیم /با حرف خودمان را سرگرم نکنیم

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت:کسی جلوی برجام را نگرفته ما به دنبال اجرای برجام هستیم، آنها بدقولی کردند و اجرا نمی‌کنند. آنها برجام را آتش زدند و خیانت کردند و خودشان هم گفتند کسانی که با ما مذاکره کردند، دقت نداشتند. مردم ویترین می‌بینند اما پشت این صحنه صحنه‌ای است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا زاکانی، نامزد ریاست جمهوری به اظهارات دیگر کاندیداها پاسخ داد.

اهم پاسخ‌های زاکانی به شرح زیر است:

*هم مردم را شریک ثروت کشور کنیم هم امانتدار مردم باشیم. در سیاست بین مردم دیوار نکشیم و آنها را برابر هم قرار ندهیم.

*من نمی‌دانم دوستان از چه منظری نگاه می‌کنند اما نگاه ما این است که همه ادیان، مذاهب و اقوام محترم هستند اما اینها می‌خواهند دیوار بکشند.

*در دو دهه که با بزرگان اینها مبارزه کردم متوجه شدم که نمی‌خواهند مردم را سر سفره اقتصاد کشور بیاورند.

*یارانه طلا که بنده عرض کردم این است که مردم را در ثروت موجود کشور شریک کردیم که حقشان است اما بهشان نمی‌دهیم.

*حرف‌های تفرقه‌انگیز نزنیم و بین مردم وحدت ایجاد کنیم زیرساخت‌های کشور را به نحوی متحول کنیم که کشور افتخارآمیز شود. صحرا، دریا، نفت، گاز و هر آنچه داریم همگی ظرفیت هستند.شریک کردن مردم و بردن کشور به سمت پیشرفت از جمله اهداف ما است.

*کسی جلوی برجام را نگرفته ما به دنبال اجرای برجام هستیم، آنها بدقولی کردند و اجرا نمی‌کنند. آنها برجام را آتش زدند و خیانت کردند و خودشان هم گفتند کسانی که با ما مذاکره کردند، دقت نداشتند. مردم ویترین می‌بینند اما پشت این صحنه، صحنه‌ای است.

*مردم ما همان‌هایی هستند پای حاج قاسم و شهید رییسی آمدند، چرا به مردم میگوییم نمیتوانیم؟ ما می‌توانیم همه به این نتیجه رسیدند که دنیا در حال تغییر است چیزی که دولت قبل در بریکس و شانگهای آرزو می‌کرد، در دولت رییسی محقق شد. به حرف خودمان را سرگرم نکنیم.

۲۷۲۱۱

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1924238

برچسب‌ها