درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

گزارش عملکرد ۱۴۰۲ گروه اسنپ به همراه مهم‌ترین اعداد و ارقام آن منتشر شد. این گزارش جامع با عنوان «مسیر همراهی» عملکرد زیرمجموعه‌های گروه اسنپ شامل اسنپ‌خودرو، اسنپ‌باکس، اسنپ‌فود، سوپرمارکت اسنپ، اسنپ‌پی، اسنپ‌تریپ، اسنپ‌شاپ و اسنپ‌دکتر را در سال گذشته بررسی کرده است. گزارش سالانه گروه اسنپ همچنین بخش‌های ویژه‌ای در خصوص مسئولیت اجتماعی و امنیت سایبری دارد.

گزارش کامل گروه اسنپ در ۱۴۰۲ را می‌توانید از این لینک مطالعه کنید.

إیاد القصار و محمود فوز، بنیان‌گذاران گروه اسنپ، در ابتدای این گزارش عنوان می‌کنند: «اسنپ در ۱۳۹۳ خورشیدی با اتکا به ذهن پویا و خلاق جوانان ایرانی متولد شد. بی‌شک، بدون پشتکار تیم ۷ هزار و ۵۲۶ نفره گروه اسنپ و همکاری بی‌دریغ میلیون‌ها راننده، فروشنده، رستوران‌دار، هتل‌دار، پزشک و متصدی داروخانه تحقق این رویای بلندپروازانه ممکن نبود. در قبال این سرمایه بی‌نظیر انسانی، مهم‌ترین مسئولیت خود را حفظ انگیزه و امید در کسانی که با ما هم‌مسیر شده‌اند می‌دانیم. باور ما بر این است که اگر یک کسب‌وکار در مسیر خودش ایستادگی کند برای تمام کسب‌وکارها ایستادگی کرده است. همچنان کارهای زیادی برای انجام دادن و نقاط بسیاری برای بهبود داریم و در روشنایی‌های شهر نگاهمان رو به آینده است.»

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

مسئولیت اجتماعی؛ سهمی از روشنی

نخستین بخش گزارش امسال گروه اسنپ به مسئولیت اجتماعی اختصاص دارد. طرح‌های اجرا شده در حوزه مسئولیت اجتماعی گروه اسنپ به سه دسته معافیت‌ها و تخفیف‌ها، نیکوکاری (شاملِ نیکوکاری‌کلاب و حمایت اجتماعی) و دسترس‌پذیری تقسیم می‌شود.

بر اساس این گزارش، گروه اسنپ در ۱۴۰۲ در مجموع بیش از ۱۴۳ میلیارد تومان به بخش مسئولیت اجتماعی خود اختصاص داده است. بیش از ۱۱۵ میلیارد تومان ارزش کل معافیت از کمیسیون کاربران راننده، بیش از ۴۲۶ میلیون تومان ارزش کل تخفیف‌های ویژه کاربران مسافر و بیش از ۴ و نیم میلیارد تومان ارزش کل طرح‌های نیکوکاری‌کلاب در سال گذشته بوده است.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

حمایت اجتماعی یکی دیگر از برنامه‌های گروه اسنپ در بخش مسئولیت اجتماعی است که در آن به مناسبت‌های مختلف حمایت‌های اجتماعی خود را به گروه‌های هدف متنوعی معطوف می‌کند. از جمله این طرح‌ها می‌توان به بورسیه کاربران راننده اسنپ، ساخت مدرسه به یاد یک همکار از دست رفته و … اشاره کرد. ارزش کل طرح‌های حمایت اجتماعی در ۱۴۰۲ بیش از ۱۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

در بخش دسترس‌پذیری نیز در سال گذشته اپ اسنپ برای کاربران راننده دارای معلولیت دسترس‌پذیر شد. تا پایان ۱۴۰۲، تعداد ۱۳ هزار و ۷۷۴ کاربر راننده نوع معلولیت خود را در سوپر اپ اسنپ ثبت کردند. این تعداد در بخش کاربران مسافر شامل ۴۵ هزار و ۵۲۸ نفر می‌شود.

امنیت سایبری؛ مسیری پایان‌ناپذیر

یکی از مهم‌ترین اخبار سال گذشته در بخش تجارت الکترونیک به بحث امنیت سایبری مربوط بود. اوایل زمستان ۱۴۰۲، گروهی هکری از دسترسی به اطلاعات کاربران اسنپ‌فود خبر داد. اسنپ‌فود ضمن پذیرش مسئولیت این موضوع در مذاکره‌ای موفقیت‌آمیز با این گروه هکری از انتشار اطلاعات کاربران جلوگیری کرد. این حادثه آموزه‌های بسیاری را به دنبال داشت و فصل جدیدی در امنیت سایبری گروه اسنپ رقم زد که در گزارش ۱۴۰۲ خلاصه‌ای از آن ذکر شده است.

یکی از برنامه‌های امنیت سایبری گروه اسنپ به مسابقات امنیت سایبری (یعنی باگ بانتی و فتح پرچم) مربوط می‌شود. برنامه باگ بانتی یا مسابقات ارزیابی امنیتی و شناسایی باگ، برای تقویت ساختار امنیت داده، از اواخر ۱۳۹۸ در گروه اسنپ شروع شد و در ۱۴۰۲ گسترش پیدا کرد. اولین دوره مسابقات فتح پرچم (CTF) گروه اسنپ نیز ۳ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد که هدف آن به چالش کشیدن مهارت‌های علاقه‌مندان حوزه امنیت سایبری، کشف رویکردهای نوآورانه برای حل مسئله و ارتباط‌سازی بود.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

سوپراپ اسنپ؛ پاسخی حرفه‌ای به نیاز ۷۲ میلیون کاربر

سوپراپ اسنپ مجموعه‌ای ۷ هزار و ۵۲۶ نفری است که به نیازهای روزمرهٔ بیش از ۷۲ میلیون کاربر پاسخ می‌دهند (تعداد کل کاربران سوپراپ به تعداد حساب‌های کاربری ساخته شده اشاره دارد. در واقع هر فرد می‌تواند با هر سیم‌کارت یک حساب کاربری ایجاد کند). ۵ سرویس محبوب سوپراپ اسنپ از نظر بیشترین میزان بازدید در سال گذشته به ترتیب شامل اسنپ، غذا، سوپرمارکت، سرویس اعتباری و اسنپ‌باکس می‌شود. این سوپراپ در سال گذشته ۵ میلیارد و ۳۵۴ میلیون و ۴۱۹ هزار و ۳۴۹ مرتبه توسط کاربران باز شده است. همچنین ۵ سرویس با بیشترین میزان رشد بر اساس تعداد سفارش موفق در ۱۴۰۲ به ترتیب شامل سرویس‌های اعتباری (قسطی) با ۷۹۶ درصد رشد، فروشگاه با ۱۸۸ درصد رشد، اتوبوس با ۱۰۳ درصد رشد، قطار با ۷۲ درصد رشد و سوپرمارکت با ۴۰ درصد رشد بوده است.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

دستیابی به ۹۲ درصد از سهم بازار تاکسی‌های آنلاین

امروزه تاکسی‌های آنلاین نه تنها بخش جدایی‌ناپذیر از حمل‌ونقل شهری محسوب می‌شوند، بلکه نفوذ قابل توجهی در فرهنگ روزمره مردم دارند. بنابر اعلام گزارش ۱۴۰۲ گروه اسنپ سهم این سامانه از بازار تاکسی‌های اینترنتی کشور ۹۲ درصد بوده و تعداد کل حساب‌های کاربری مسافران آن به ۷۲ میلیون و ۳۶۴ هزار و ۳۴۳ عدد و تعداد کل کاربران راننده آن به شش میلیون و ۱۵۲ هزار و ۵۰۹ نفر رسیده است.

محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، در رابطه با چالش‌های این کسب‌وکار می‌گوید: «بارزترین ویژگی شرکت‌های فناوری‌محور و استارتاپ‌ها به هم زدن قاعده‌های قدیمی و بازی در زمین نوآوری و راهکارهای نوین است. در این شرایط، تا حدی طبیعی است که اصلی‌ترین چالش‌های کسب‌وکارها به تنظیم‌گری قوانین برگردد. در سالی که گذشت، هر بار که با یکی از این چالش‌ها و تضادها و مخالفت‌ها مواجه شدیم، به جای اینکه از خودمان بپرسیم تا کجا می‌شود تاب آورد، به قدم‌های بعدی‌مان فکر کردیم. همچنان تغییر نگرش و اعتمادسازی در دستگاه‌های حاکمیتی نسبت به شرکت‌های نوآور در دستور کار ما قرار دارد و امیدواریم روزی برسد که، با تفسیر و اجرای صحیح قوانین منطبق با نیاز امروز، شاهد فرصت عرضه ایده‌های نوآورانه بیشتری در کشور باشیم.»

رکورد روزانه سفرهای اسنپ‌خودرو در سال گذشته با فعالیت در ۳۲۳ شهر بزرگ و کوچک مربوط به تاریخ ۱۶ اسفند با ثبت پنج میلیون و ۵۳ هزار و ۶۰۴ سفر است.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

پشتیبانی و رسیدگی به این حجم از سفرها یکی از اقدامات مهم و شاخص اسنپ‌خودرو به شمار می‌رود. بر اساس گزارش ۱۴۰۲ شایع‌ترین موضوعات ارتباط با پشتیبانی از طرف کاربران راننده مربوط به تغییر در وضعیت سفر و بررسی نحوه پرداخت و از طرف کاربران مسافر مربوط به اشیاء جامانده، تغییر در وضعیت سفر و پیگیری دیگر سرویس‌های گروه اسنپ می‌شود.

بررسی‌های باشگاه رانندگان اسنپ‌خودرو نشان می‌دهد که میانگین درآمد ماهانه کاربران راننده در حالت تمام‌وقت ۱۹ میلیون و ۱۹۳ هزار و ۶۱۳ تومان و در حالت پاره‌وقت هشت میلیون و ۴۴ هزار و ۲۸۵ تومان است. از جمله برخی اقدامات باشگاه رانندگان می‌توان به طرح‌های تشویقی، برگزاری لیگ کاربران راننده اسنپ، اسنپ کارفیکس و برگزاری آزمون‌های روانشناسی اشاره کرد. گفتنی است ارزش طرح‌های تشویقی باشگاه رانندگان در سال گذشته هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان بوده است.

جابه‌جایی بار با اسنپ‌باکس برای بیش از ۲۸ میلیون کاربر

اسنپ‌باکس طی هفت سال فعالیت خود از ارسال بسته با موتور به مجموعه‌ای از سرویس‌ها از جمله سفر با موتور، پیک، وانت سبک و سنگین و سرویس ویژه اسباب‌کشی تبدیل شده است. این سرویس که در سال گذشته از خدمت جدید خود با عنوان پیک اقتصادی رونمایی کرد توانسته با مجموع بیش از ۱۱۲ میلیون سفر به رشد سالانه ‌ ۴۲ درصد نسبت به سال گذشته دست پیدا کند.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

یکی از خدمات ارائه شده توسط اسنپ‌باکس خدمت جبران خسارت است که در آن تمام مرسوله‌های ارسالی با پیک، وانت و اسباب‌کشی شامل بیمه جبران خسارت می‌شوند. مبلغ پرداخت‌شده از سوی اسنپ‌باکس برای جبران خسارت در سال گذشته بیش از ۵ میلیارد تومان بوده است.

کباب، پیتزا و ساندویچ؛ ۳ غذای محبوب اسنپ‌فود

تعداد کاربران اسنپ‌فود در سال گذشته به بیش از ۲۰ میلیون رسید، این کاربران بیش از ۱۱ میلیون کد تخفیف در سفارش‌های خود استفاده کردند. محبوب‌ترین سرویس اسنپ‌فود بخش پروتئین با کسب ۴/۴ امتیاز از ۵ است.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

کباب، پیتزا و ساندویچ ۳ غذای محبوب اسنپ‌فود در سال گذشته هستند و این سرویس در روز ۱۷ اسفند موفق شد رکورد بیشترین تعداد سفارش خود را بشکند. همچنین رستوران‌های همکار اسنپ‌فود در سال گذشته با رشد ۲۶ درصدی مواجه شدند.

سهم ۶۴ درصدی اسنپ از فروش آنلاین کالای سوپرمارکتی

بیش از ۲۱ میلیون کاربر در ۱۲۷ شهر سراسر ایران از امکان خرید از سوپرمارکت‌های اطراف با «تحویل فوری» و خرید از سوپرمارکت‌های زنجیره‌ای با «تخفیف بیشتر» استفاده می‌کنند تا در وقت و هزینه‌های روزمره خود صرفه‌جویی کنند. رشد سوپرمارکت اسنپ در ۵ سال گذشته نشان می‌دهد این مجموعه پاسخگوی یک نیاز ضروری و مهم کاربران سوپراپ اسنپ است. پاسخگویی سریع و مناسب به این نیاز سبب شده تا سهم سوپرمارکت اسنپ از فروش آنلاین کالاهای سوپرمارکتی به ۶۴ درصد برسد.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

آغاز به کار سرویس پرداخت مستقیم در اسنپ‌پی

اسنپ‌پی برای نخستین بار در ایران سرویس اعتباری «الان بخر، بعداً پرداخت کن» را در اختیار کاربران قرار داد. در حال حاضر کسانی که واجد شرایط سرویس اعتباری شناخته می‌شوند ماهانه حداقل دو میلیون تومان اعتبار دارند و سقف این اعتبار در ۱۴۰۲ از ۱۰ میلیون تومان به ۲۰ میلیون تومان افزایش یافت. اسنپ‌پی با سه میلیون و ۵۷۰ هزار کاربرِ کل، در کنار سرویس اعتباری ماهانه و اقساطی، امکان خرید بیمه آنلاین، پرداخت مستقیم و خرید حضوری را به کاربران خود ارائه می‌دهد. سرویس پرداخت مستقیم اسنپ‌پی جزو سرویس‌هایی است که در ۱۴۰۲ شروع به کار کرد.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

پیشنهاد سفرهای به‌صرفه با اسنپ‌تریپ

ارائه تخفیف‌های ویژه و فصلی و امکان پرداخت اقساطی اقامت در هتل‌های داخلی از جمله راهکارهای اسنپ‌تریپ برای مهیا کردن سفری اقتصادی و به‌صرفه برای کاربران سوپراپ اسنپ است. رشد ۱۶ درصدی کاربران فعال، رشد ۲۳/۵ درصدی فروش و رشد ۱۰۵ درصدی فروش بلیت اتوبوس نسبت به ۱۴۰۱ تنها بخشی از دستاوردهای این شرکت در بازار گردشگری ایران است.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

رشد ۲۲۰ درصدی فروش کل اقلام اسنپ‌شاپ در ۱۴۰۲

فروشگاه اسنپ که کار خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده بود در سال گذشته تغییراتی گسترده در پلتفرم خود برای بهبود تجربه کاربری ایجاد کرد. در حال حاضر، در فروشگاه اسنپ، طیف وسیعی از محصولات به‌صورت آنلاین در ۱۵۰ شهر ایران ارائه می‌شود.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

رشد ۲۲۰ درصدی در بخش فروش کل اقلام، ۲۴۵ درصدی در بخش تأمین‌کنندگان و ۲۱۲ درصدی در بخش تعداد کاربران فعال نسبت به ۱۴۰۱ بخشی از دستاوردهای اسنپ‌شاپ در سال گذشته بود. از جمله قابلیت‌های این سرویس می‌توان به امکان پرداخت قسطی (۴ قسط)، امکان ارسال سریع (زیر ۳ ساعت) برای کاربران ۳ شهر تهران، اصفهان و مشهد و قابلیت ارسال رایگان به ازای مبلغ مشخصی از خرید اشاره کرد.

اسنپ‌دکتر؛ بیمارستانی آنلاین در دل سوپراپ اسنپ

اسنپ‌دکتر را می‌توان بیمارستانی آنلاین در دل سوپراپ اسنپ دانست. این شرکت به ارائه خدماتی همچون مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی، سفارش آنلاین دارو، امکان خرید محصولات بهداشتی، آرایشی و کالاهای پزشکی موجود در داروخانه و همینطور درخواست ویزیت پزشک و پرستار در منزل و انجام آزمایش در منزل می‌پردازد.

درآمد سالانه ۶۷۵ میلیون تومانی راننده اسنپ / جذابیت‌های گزارش سالانه اسنپ

سفارش آنلاین دارو محبوب‌ترین سرویس اسنپ‌دکتر در ۱۴۰۲ بوده و تخصص زنان و زایمان بیشترین درخواست مشاوره پزشکی را داشته است. در سال گذشته ۲ هزار و ۱۲۰ پزشک فعال در حوزه‌های عمومی، تخصصی و فوق تخصص در اسنپ‌دکتر به ارائه خدمت می‌پرداختند.

گزارش کامل گروه اسنپ در ۱۴۰۲ را می‌توانید از این لینک مطالعه کنید.

۵۴۵۴

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1930570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 26
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • فاطمه IR ۱۵:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  57 6
  چقدر مردم در فقر زندگی کنن راننده زحمت کش اسنپ که درآمد با رانندگی کسب میکنه را نمی‌تونید ببینید ؟حتما مردم باید در فقر باشند به جز یک عده که متاسفانه ثروت وسرمایه ایران را حق خود می‌دانند متاسفانه
 • IR ۱۵:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  57 6
  چر اسنپ رو مجبور به کمم کردن کمسونیش نمی کنید برای رفعا بیشتر مردم
 • سلمان US ۱۶:۳۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  56 10
  اینو دیگه دروغ سیزده بود! هیچ راننده اسنپی که با این کمیسیون نمیتونه همچین درآمدی داشته باشه بعدش هم مگر چند ساعته شبانه روز کار کرده اگه همش هم کار کرده هیچ وقت چنین مبلغی نمیگیره همش برای تبلیغ و فریب دادن راننده های جدید
 • IR ۱۶:۴۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  42 6
  کمسیون خیلی زیاد است لطفا کم کنید تا راننده گان بانشاط بهتری بتوانند کارکنند درود
 • هموطن راننده اسنپ IR ۱۶:۵۶ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  30 6
  سلام شرکت اسنپ از رانندگان زحمت کش که در این فصل در تهران با ۴۵ درجه گرما فعالیت می‌کنند.این شرکت بسیار سو استفاده مکند مثال راننده که مسافر هر لحظه که مایل باشه در راه رسیدن به مبدا سفر را کنسل می‌کند و ما رانندگان هیچ راهی جز پیام گذاشتن در سیستم اسنپ راه دیگری نداریم و بعد هم تاوان را راننده می‌پردازد و مطلب دیگر که برای بنده در حال حاضر اتفاق افتاده از ۱۳/۴ تا به امروز که ۲۰/۴ میباشد درآمد اینجانب در اسنپ بلوکه هست و با انباشته شدن این مبلغ هر چه تلاش می‌کنم پول به حسابم نمید و تا این لحظه به هیچ مسئولی نتوانستم تماس بگیرم چون تیم پشتیبانی رانندگان جمع شده و با این ترفند مبالغ راننده را در حساب بانکی خود نگه می‌دارند و سو استفاده می‌کنند.
 • راننده تاکسی IR ۱۷:۵۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  30 9
  شما که از درآمد خوب اسنپ تعریف میکنید چرا به جمع راننده نمیپیوندید
 • IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  26 5
  در واقع راننده داره واسه اسنپ کار می‌کنه بیست درصد بدون هیچ پشتوانه ای بی انصافی محضه اوایل اسنپ خوب بود داره خراب میشه چون راننده اصلا ساپورت نمیشه
 • مصطفی راننده نیسان IR ۲۱:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  20 4
  به ولله که سیستم اسنپ کلاه برداریه دوستمون اشاره کرد قبل از رسیدن به مبدا با اینکه با خود شخص هم تماس گرفتم و گفته بیا کنسل میکنه و امروز ۷۰۰ تومن من جریمشو باید بدم
 • NL ۲۱:۵۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  19 8
  چه کسی مسئوليت پذير هست که بخواد اسنپ باشه مخصوصا در دريافت گزاف کميسيون از راننده ها که سواستفاده از راننده هاست
 • علی علی بیگی IR ۲۲:۱۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  15 7
  شما از الو پیک بگیر تا اسنپ و تپسی ۲۰ درصد کمیسیون میگیرن پولی که به حسابشون میره فردا ظهر به حسابتون میاد این یعنی دزدی خیانت هزینه همش گردن راننده هستش خواهش از ریسی جمهور جدید خواهشی دارم ۲۰ درصد کم کنید به خدا با رانندها خیلی فشار میاد
  • IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
   8 2
   چه ربطی به رئیس جمهور داره این قضیه؟؟ اسنپ یک سرویس دولتی که نیست
 • داود IR ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  16 6
  سلام چرا مینویسید .۷۰ میلیون کاربراسنپ یعنی چه . کل جمعیت ایران ۸۵میلیون. یعنی پیر مردها و بچه ها هم کاربر هستند.
 • محمد رسول قاسمی IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  10 6
  ,با این کرایه های مسخره،هیچی عایده راننده نمیشه،اسنپ خودش که هیچی وسط نداره،فقط راننده های بینوا ماشینشون رو برای مقدار کمی کرایه داغون میکنن و از اون طرف هم اسنپ هی پولدار میشه،اینایی که بالا گفته شده دروغه
  • IR ۰۹:۴۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
   12 3
   الان که عجله دارم رو برداشتن کرایه ها شد مسخره؟خیلیم بهتر شد.
 • فرهاد IR ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  9 3
  ۲۰درصد کرایه رو میبرید بدون هیچ بیمه تامین اجتمایی یا سهمیه سوخت یا مکان رفاهی برای رانندگان همه درخیابانن حرامه اگه هدف تون کارآفرینی هست چرا ۱تا ۲درصد کمیسیون نمیگیرید نوجومی میگیرید.متاسفانه کسی هم نیست جلوی زیاده خواهی های اسنپ رو بگیره که دستش تو جیب رانندست راننده چی داره با کرایه های ناچیز وناعادلانه ودستمزد وقطعه گران و....
 • IR ۲۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  7 4
  با این ترافیک سنگین که پوست کلاچ و زانو رو درمیاره وتایم زیادی رو ازت میگیره کاشکی ۲۰۰بزنیم که ۴۰کمیسیونشه ۱۶۰میمونه با بنزین واستهلاک وزحمت
 • نام و نام خانوادگی IR ۲۳:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  9 4
  من هم امروز پونصد کار کردم ۲۴۰تومنش رفت برای خسارت یه قلم جنس،سفر آخر هم که لوکیشن با آدرس همخوانی نداشت،یکساعت منو با تیکت و تیکت بازی معطلل خودشون کردن.باید به بنیانگذاران اسنپ بخاطر ابداع و ارتقای شیوه جدید برده داری تبریک گفت،که در اون نه مشتری نه اسنپ هیچ مسوولیتی ندارند و همه مسوولیت،خسارت،و معطلی برای راننده است.
 • محمد IR ۲۳:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  9 6
  شرکت اسنب فقط به فکر منافع خود است با کرایه کم وکمسیون زیاد دیگر انگیزه کار کردن راننده ندارد و خود شرکت هم این را میداند که کاربر راننده دیگر روز به روز کم می‌شود امیدوارم آنقدر وضع مردم خوب بشه که دیگر برای این شرکت استعمار ی کارنکنه وشرکتشون نابود بشه انشاالله
 • نام IR ۲۳:۴۹ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  5 4
  نظرات منتشر شده۱۱نظرات در صف انتشار ۴و نظرات غیر قابل انتشار ۰ یعنی نشر ۴تا پیامک اینقدر برای شما سخت و وقت گیره؟
 • IR ۲۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۰
  7 9
  اون موقع که ما اسنپ بودیم میشد یه چیزی از توش دراوُرد ولی الان دیگه هم سرکاریه هم خز شده از بچه ۶ ماهه میپرسی میگی چیکاره میخای بشی میگه مثِ بابام اسنپی، دیگه خودمونو باز نشسته کردیم نشستیم تو پارک تخته بازی میکنیم با یه مشت الاف اسنپی سابق لنگه خودمون. نه تو اسنپ پول درمیاد نه تو پارک حداقل پارک هواش تمیزتره.
 • IR ۰۵:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  17 0
  موسسان اسنپ اهل چه کشوری هستند ؟
 • راننده IR ۰۵:۵۴ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  8 6
  اینا پول زحمت کشی راننده ها هست که به زور از مردم راننده گرفته شده
 • سعید IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  5 7
  چرا دروغ میگید من خودم راننده اسنپم اخه کجا این حرفای که زدی راسته
 • جواد IR ۱۱:۳۷ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  5 5
  باسلام. یک ساعت تو ترافیک و گرما رفتم آخرشم فن رادیاتم آب شد زد رادیاتم رو سوراخ کرد حالا خرج ماشین شده 4میلیون از مسافر گرفتم یکصد تومان که 25درصدش کمیسیونه باقیشم بنزین و روغن و لنت و فیلتر و باتری و لاستیک و میکانیکی و گیربکس و صفحه کلاج و تصاااادف
 • IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  5 4
  اخه کجای کسب و کاردرسته که اسنب درست باشه ماشین چهارتا چرخ داره سه تاش واسه خودش میچرخه یکیش واسه راننده ،یک نفر با سواد پیدا نمیشه حساب کنه بینه چطور میشه ۶۷۰میلیون پول درآورد ، چندساعت مگه کار کرده ؟خرج ماشین چقد میشه به همین راحتی باور میکنید؟
 • امیر IR ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۳/۰۴/۲۱
  1 0
  سلام اون راننده خوب که 685 میلیون کار کرده درآمد استپ 150م شده چه امکانتی بهش داده مقصر خودمانی هستیم راننده های عزیز شما هم دور بزند اسنپ رو لغو کردن