خروجی مالیات باید برای مردم تبیین شود

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: عدالت مالیاتی باید سرلوحه باشد و خروجی دریافت آن برای مردم تبیین شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سالار آبنوش، به مناسبت هفته امور مالیاتی در نشستی که به همین منظور با حضور آقایان عباس بیگدلی، نماینده مردم تاکستان در مجلس و آقای موسوی صانع، مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین اظهار کرد: انسجام و وحدت میان هر ۴نماینده استان برای انجام امور استان وجود دارد و هیچ بهانه ای برای انجام امور مردم وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در حوزه مالیاتی آنچه اولویت دارد رعایت عدالت مالیاتی است که این امر یک موضوع تخصصی است و لازم است هم در دریافت مالیات اصول و شاخص ها عادلانه باشد و هم خروجی دریافت این مالیات برای مردم تبیین شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: حضور مردم در انتخابات زبان گویای مردم نسبت به مسئولان است و اگر این مشارکت را ارزیابی کنیم، خروجی عملکرد دستگاه ها نیز مشخص خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم کشور ما که در انتخابات اخیر این مشارکت مطلوب را رقم زدند، ارزش و جایگاهی دارند که باید برای انجام امور آنها از هیچ کوششی دریغ نکرد.

آبنوش تصریح کرد: لازم است زمانی از امورات مسئولان به صحبت مستقیم با مردم بگذرد تا اهداف، خدمات و دستاوردهای دستگاه ها برای مردم تبیین شود.

در این دیدار آقای موسوی صانع مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه متبوع، دغدغه و خدمات ارائه شده را ‌تشریح کرد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1930904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =