فارس نوشت:

برنامه‌های صدا و سیما برای انتخابات مجلس با ریاست جمهوری متفاوت است

 رئیس سازمان صدا و سیما گفت که به دلیل زیاد بودن تعداد نمایندگان برنامه‌های صدا و سیما برای انتخابات مجلس با ریاست جمهوری متفاوت است.

 

 

 عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی مبنی بر برنامه‌های صدا و سیما برای انتخابات آینده مجلس اظهار داشت: برنامه‌های انتخابات مجلس مثل انتخابات ریاست جمهوری نیست که بتوان مشخصا برای هر نامزد برنامه مستقل ارائه داد، چرا که تعداد نمایندگان زیاد است.

رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه این امکان وجود ندارد که برای هر یک از نمایندگان برنامه‌ای جداگانه ارائه شود گفت: رقابت به این معنا عملی نیست و در قانون نیز وجود ندارد. اما ما به دنبال راه حل‌هایی هستیم که بتوانیم حالت رقابت را نشان دهیم.

وی ادامه داد: اولین بسته خبری که ما آن را به عنوان شروع کار پخش کردیم بازتاب‌های مختلفی داشت و حاکی از این بود که جریانات کلی که در انتخابات وجود دارند با همان واقعیتی که وجود داشت و بر اساس تشخیص مطرح کردیم و از این پس نیز سعی می‌کنیم تا نوآوری در این حوزه وجود داشته باشد.

ضرغامی با بیان اینکه دوستان ما طرح‌های متعددی دارند که بتوانند حالت رقابت را ایجاد و انگیزه بیشتر را برای مردم نشان دهند اضافه کرد: امیدواریم مردم بتوانند نامزدهای مورد علاقه خود را انتخاب کنند و با هماهنگی و شناخت بیشتری برای شرکت در انتخابات رقابتی به صحنه آیند.
/27212

کد خبر 194274

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =