پایگاه اطلاع‌رسانی جبهه متحد اصولگرایان نوشت:

حسین ابراهیمی گفت: شعارهای انحرافی، تحریک کننده و مخرب برخی نامزدهای نمایندگی مجلس از طریق دستگاه‌های امنیتی و هیات‌های نظارت قابل پیگیری و برخورد قانونی هستند.
نماینده مردم بیرجند در مجلس، برخورد قانونی با نامزدهای جریان انحرافی را نیازمند شناخت دقیق خواند و افزود: تا زمانی که انتساب فردی به این جریان محرز نشود نمی‌توان به وی برچسب انحرافی زد چون این اقدام خود نوعی تهمت و افترا زدن به دیگران است.
اهم سخنان ابراهیمی را در ادامه بخوانید:
* تحرکات پنهانی جریان انحرافی برای انتخابات مجلس نهم خطرناک است. آگاهان به مسائل سیاسی می‌توانند با دقت بر نحوه عملکرد و موضع‌گیری نامزدهای نمایندگی مجلس نقش مهمی را در شناساندن عوامل این جریان به مردم ایفا کنند؛ اگر عناصر انحرافی به افکار عمومی معرفی شوند، دیگر نیازی به نگرانی درباره خطر فعالیت انتخاباتی آن‌ها نیست.
* هزینه‌های گزاف انتخاباتی، اتصال به کانون‌های قدرت و ثروت و سوءاستفاده از بیت المال نشانه‌های بارز جریان انحرافی است. ‌ اگر این جریان موفق نشود به اهدافش در انتخابات مجلس جامه عمل بپوشاند، قصد دارد تا فضای جامعه را همچون ایام فتنه 88 به آشوب بکشاند.
* جریان انحرافی برای وارد کردن نیرو‌هایش به مجلس نهم به هر شیوه‌ای دست می‌زند که یکی از آن‌ها مانورهای تبلیغاتی- تخریبی علیه نامزدهای ارزشی و اصولگرا است.
* جریان انحرافی می‌خواهد عرصه را بر نیروهای اصولگرا و مخلص تنگ کند تا آن‌ها مجبور به ترک صحنه رقابت شوند اما این افراد با پایمردی باید نیات و اهداف پلید جریان انحرافی را با شکست مواجه کنند.
29219
کد خبر 194514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۷
    1
    در اردبيل .... و .... دو نماينده وابسته به جريان انحرافي بنام كمك به مسجد وحسينه ها مبلغ 10 ميليون تومان به روستاها و محلات حاشيه نشين ميدهند اين همه پول را از كجا آورده اند مگر مساعدت جريان انحرافي . در ساير شهرها انهايي به مساجد و تكاياها كمك مالي ميكنند حتما از كانديداها ي جريان انحرافي هستند و شوراي محترم نگهبان كه تنها ارگان مهم و تصميم گيرنده ميبا شد كه دست آنها را كوتاه نمايد.انشا الله.