فارس نوشت:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه بعضی از بازیکنان در اندازه نام تیم غیرت و تعصب ندارند.
محمد رویانیان اظهار داشت: متاسفانه نتیجه بدی مقابل صنعت نفت آبادان گرفتیم. بر همین اساس تصمیم گرفتیم کلیه بازیکنان جریمه شوند(کسر 10 درصد از مبلغ قراردادها) البته آقای معمارزاده بیشتر از سایر بازیکنان یعنی 15 درصد از قراردادش کسر می‌شود.
وی افزود: برخی نفرات ما با غیرت و تعصب برای پرسپولیس تلاش می‌کنند و در زمین بازی می‌دوند و عرق می‌ریزند اما متاسفانه برخی دیگر تعصب و غیرت در حد و اندازه باشگاه بزرگ پرسپولیس ندارند. پرسپولیس تیم بزرگی است اما برخی‌ها هنوز این مسئله را نمی‌دانند و باعث می‌شوند دل هواداران ما به درد آید. این برای ما قابل قبول نیست.
رویانیان ادامه داد: در طول مدتی که به پرسپولیس آمده‌ام هر چه می‌خواستند و لازم بود انجام دادم. ابتدا دنیزلی مربی محبوب هواداران را به ایران آوردم و خودتان می‌دانید که چه مشکلاتی بود و سپس مهدی مهدوی کیا را به خواسته مردم پس از رایزنی به پرسپولیس آوردم اما متاسفانه نتیجه ای به دست آمده که ناراحت کننده است.
رویانیان خاطرنشان کرد: امیدوارم در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. البته باز هم می‌گویم باید از بازیکنانی که بدون هیچ کم کاری برای پرسپولیس می‌جنگند و مردم نیز شاهد تلاش شان هستند تشکر کنم.
 
43 43
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 195840

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =