مهر نوشت:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری درجمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش از جلسات هفتگی فرماندهان نیروهای مسلح با فرمانده کل قوا خبر داد و به بیان ناگفته ای از دیدار نلسون ماندلا با رهبر معظم انقلاب پرداخت.
حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در مراسم گرامیداشت 19 بهمن روز نیروی هوایی ارتش که در سالن اجتماعات فرودگاه مهرآباد برگزار شد گفت: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران دارای رهبری آگاه و هوشمند است که یک سر و گردن بالاتر از رهبران جهان قرار دارد و این حرف بنده در دیدار رهبران سایر کشورهای جهان با مقام معظم رهبری کاملا مشهود است. به عنوان مثال نلسون ماندلا پیرمرد 80 ساله وقتی به دیدار رهبر انقلاب آمد دو زانو مقابل ایشان نشست و ایشان را رهبر خود خطاب کرد.
وی با اشاره به پیشرفت‌های چشم‌ گیر نیروهای مسلح بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز این ترقی در نیروهای مسلح را مدیون فرماندهی مقام معظم رهبری هستیم.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب در هفته یک روز را اختصاص به نیروهای مسلح داده و در این جلسه فرماندهان نیروهای مسلح گزارش خود، کمبودها و نواقص را مطرح کرده و رهبری نیز ضمن پرس و جو از فعالیت های نیروها مسیر را به آنها نشان می دهند.
اهم سخنان محمدی گلپایگانی در ادامه می‌آید:
  • بعد از پیروزی انقلاب، نظام سلطه نظر خوبی به کشور ما نداشت. به برکت وجود نیروی مسلح مجهز و آماده به دفاع در جمهوری اسلامی دشمن تا به حال جرات اقدامی علیه کشورمان را نداشته است.
  • خوشبختانه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز تا حدی پیشرفت کرده ایم که سرّی ترین و پیشرفته ترین هواپیمای جاسوسی آمریکا را بعد از ورود به خاک ایران به زمین نشاندیم و رئیس جمهور آمریکا خود شخصا درخواست برگرداندن این هواپیمای جاسوسی را داشت.
  • ( با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب در نماز جمعه اخیر که فرمودند هر تهدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران را با تهدیداتی که به موقع اعلام خواهیم کرد) رهبر معظم انقلاب اسلامی هیچ وقت در فرمایشاتشان مبالغه نمی کنند بلکه آنچه را که وجود دارد مطرح می کنند.
  • ما طالب جنگ نیستیم و جنگ را چیز خوبی نمی دانیم اما اگر رهبر معظم انقلاب لب تر کنند موقعیتی پیش خواهد آمد که نه تنها در کشور ما بلکه در سراسر جهان افرادی پیدا خواهند شد که جانشان را کف دست گرفته و آماده دفاع از جمهوری اسلامی ایران هستند. 27219
کد خبر 197920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =