لاریجانی بر تداوم حمایت قاطع و همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد و افزود: ملت ایر ان همچنان محکم و استوار در کنار ملت مظلوم فسطین ایستاده و خواهد ایستاد.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی با تحولات جدید در منطقه به شدت در انزوا قرار گرفته و نسبت به چشم‌انداز روند تحولات کنونی به شدت در هراس می‌باشد.
به گزارش خبرآنلاین علی لاریجانی در دیدار با اسماعیل هنیه نخست وزیر دولت منتخب فلسطین با اشاره به آیات و وعده‌های محکم الهی تاکید کرد: پیروزی ملت فلسطین نزدیک است و نصرت الهی سرانجام شامل ملت مجاهد و مقاوم فلسطین خواهد شد.
لاریجانی بر تداوم حمایت قاطع و همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین تاکید کرد و افزود: ملت ایر ان همچنان محکم و استوار در کنار ملت مظلوم فسطین ایستاده و خواهد ایستاد.
رئیس مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود از شرایط جدید در منطقه و تاثیر روند بیداری اسلامی بر آرمان فلسطین تحلیلی ارایه کرد.
وی، استقامت و پایداری به اصول و آرمان‌ها و جلوگیری از سوء استفاده دشمنان امت اسلامی از تحولات کنونی را مهمترین وظیفه انقلابیون منطقه دانست و با اشاره به تحولات سوریه تصریح کرد: دشمنان امت اسلامی نگران دمکراسی در منطقه و سوریه نیستند، آنها به دنبال خارج ساختن رژیم صهیونیستی از انزوا و ضربه به خط مقاومت علیه اشغالگران قدس در منطقه می‌باشند، مردم سوریه خودشان تصمیم می‌گیرند و ضرورتی به دخالت‌ خارجی ندارند.
 براساس این گزارش اسماعیل هنیه، نخست وزیر منتخب فلسطین نیز در این دیدار ضمن تبریک پیروزی انقلاب اسلامی به ملت ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران در تمام پیروزی ملت فلسطین شریک و سهیم بوده است.
وی با قدردانی از کمک‌های معنوی ایرانی از آرمان فلسطین تاکید کرد‌: ملت ایران عزت و سربلندی را به امت اسلامی بازگرداند.
رئیس دولت منتخب مردم فلسطین در ادامه با تایید دیدگاه‌های جمهوری اسلامی ایران درمورد تحولات منطقه از جمله اوضاع سوریه گفت: بهترین شرایط در سوریه انجام اصلاحات و حفظ این کشور در خط مقاومت علیه رژیم صهیونیستی است.
219
کد خبر 198622

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =