به گزارش خبرگزاری فارس، مجموعه «افسانه بروس‌لی» که دوبله آن به سرپرستی «شروین قطعه‌ای» انجام شده، به‌زودی از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

چند روزی است که بخش‌هایی از مجموعه «افسانه بروس‌لی» از شبکه دو پخش می‌شود و خبر پخش سریالی در آینده نزدیک از «بروس‌لی» را می‌دهد.

مدیر دوبلاژ این مجموعه «شروین قطعه‌ای» است و «علیرضا باشکندی» به جای «بروس‌لی» در این مجموعه صحبت می‌کند؛ «فریبا رمضان‌پور»، «کامبیز شکوفنده»، «بیژن علی‌محمدی» و «حسین مورلی» از جمله دیگر گویندگان این مجموعه هستند.

ماجراهای این سریال 50 قسمتی درباره زندگی بروس‌لی معروف، از زمان تحصیل در مدرسه تا زمان مرگ است. شبکه دولتی چین برای تولید مجموعه «افسانه بروس‌لی» حدود 5/7 میلیون دلار هزینه کرده و موفقیت نمایش آن چندین برابر سود نصیب آنها کرده است.

«یو شنگلی» تهیه‌کننده مجموعه «افسانه بروس‌لی» می‌گوید: «یکی از دلایل موفقیت عظیم مجموعه این است که اولین اثر هنری چینی است که درباره این بازیگر محبوب و فقید تولید شده است.»

نمایش این مجموعه در شرایطی با استقبال منتقدان روبه‌رو شد که برخی از آنها «دنی چان» را بازیگر مناسبی برای ایفای نقش «بروس‌لی» نمی‌دانند و نسبت به انتخاب او انتقاد کرده‌اند.

خط اصلی این مجموعه سال‌های نوجوانی «لی» را تا زمان عزیمت‌اش به آمریکا دربرمی‌گیرد. او در آمریکا هنرهای رزمی را از استادان کهنه‌کار این فن یاد می‌گیرد و در همین ایام وارد فعالیت سینمایی می‌شود. پایان‌بخش فیلم، مرگ نابهنگام و شوک‌آور «لی» در سن 32 سالگی است.

کد خبر 19871

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =