تهیه‌کنندگان مجموعه «ساخت ایران» خبر دستمزد 800 میلیون تومانی محمدرضا گلزار برای بازی در این مجموعه را تکذیب کردند.

به گزارش خبرآنلاین، سیدامیر پروین حسینی و منصور سهراب‌پور دو تهیه کننده این سریال هستند که قرار است روانه شبکه نمایش خانگی شود. 
سیدامیرپروین‌ حسینی به خبرآنلاین گفت: «منصور سهراب‌پور تهیه‌کننده فیلم سینمایی «پاریس تا پاریس» دوستی قدیمی با محمدرضا گلزار دارد. شاید باور نکنید، اما پس از گذشت 20 روز از حضور گلزار مقابل دوربین «ساخت ایران» هیچ قراردادی بین ما امضا نشده بود.»
این سریال با حضور بازیگرانی چون امین حیایی، گوهر خیراندیش، بهاره رهنما، بهنام تشکر، الیکا عبدالرزاقی، مهران رجبی و ... مقابل دوربین رفته ‌است.
او ادامه داد: «بعد از گذشت این مدت، ما پای قرارداد نشستیم و نحوه قراردادمان کاملا با کارهای قبلی ایشان متفاوت بود. مبلغ خاصی هم در این قرارداد درج نشده است. ایشان به دلیل احترامی که برای مردم قائل است، پذیرفت که در کار ما حضور داشته باشد.»

سیدامیر پروین حسینی و منصور سهراب‌پور
منصور سهراب‌پور دیگر تهیه‌کننده این سریال هم در مورد شایعه جدیدی که پیرامون حضور بازیگر لبنانی کار به وجود آمده گفت: «متاسفانه درباره حضور خانم پاملا الکیک در مجموعه «ساخت ایران» شایعاتی را منتشر کردند که کذب محض بود.»
وی افزود: «این اولین بار نیست که ما در خارج از کشور فیلمی را تولید می‌کنیم و کاملا توجیه هستم که چه بازیگری را مقابل دوربین می‌بریم و نسبت به این موضوع شناخت کامل داریم. از آنجایی که این مجموعه در بخش خصوصی تهیه می‌شود و رقبای زیادی دارد، بسیاری در پی این موضوع هستند که مدام برای این کار حاشیه درست کنند و ما هم از طریق مراجع قانونی اقداماتی را انجام داده ایم تا با این موضوع برخورد کنیم .»
این دو تهیه‌کننده اعلام کردند قسمت اول و دوم این مجموعه 9 اسفند وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد.
در حال حاضر 50 درصد از این کار تصویربرداری شده و به گفته تهیه کنندگان مجموعه حدود 4 قسمت آن در ایران تولید شده و ما بقی تصویربرداری در پاریس و بیروت انجام می‌شود.
5757
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 200206

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =