فرمانده کل سپاه گفت: حفاظت هوشمندانه و همراه با تدبیر و تعقل نیروی دریایی سپاه از خلیج فارس بر شدت نگرانی و ناکامی دشمنان افزوده است.

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جریان بازدید از واحدهای ستادی و عملیاتی نیروی دریایی سپاه مستقر در استان هرمزگان، طی سخنانی در اجتماع فرماندهان و کارکنان نیروی دریایی سپاه با اشاره به سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) برای تشکیل نهاد مقدس سپاه، گفت: امروز هر گامی که در راه اقتدار و اعتلای انقلاب اسلامی و پاسداری از جمهوری اسلامی برداشته شود، یک عبادت بزرگ و ارزشمند است.
در ادامه گزيده اي از سخنان سردار سرلشکر عزيز جعفري به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه مي آيد:
  • ما در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخی انقلاب اسلامی قرار داریم و باید با درک این رسالت و مأموریت مقدس، بر دامنه تلاش، هوشمندی، تعقل و مجاهدت خود بیفزاییم. بر همین اساس دغدغه اصلی ما انجام حداکثری انتظارات و مأموریت است و آماده بودن برای مقابله با دشمن یک انتظار حداقلی است. 
اهمیت جابجایی ستاد نیروی دریایی سپاه به خليج فارس
  • کسب رتبه برتر آمادگی های دفاعی و عملیاتی توسط نیروی دریایی سپاه هر چند که یک امتیاز قابل تقدیر است اما مهم تر از آن انجام حداکثری انتظارات و گرفتن نمره عالی نزد خداوند متعال است. 
  •  مدل مدیریتی ما باید مدل مدیریت و فرماندهی دوران هشت سال دفاع مقدس و اولویت ما تربیت و بکارگیری نیروهای مؤمن، باانگیزه و اندیشمند باشد چرا که توفیقات به دست آمده مرهون این نیروها بوده است. 
  • هر چند که ادوات و تجهیزات و سخت افزار برای مقابله با دشمن جایگاه خاص خود را دارد اما آنچه موفقیت ما را در عرصه های مختلف رقم زده، تکیه بر نیروهای مؤمن، عاقل، مجاهد و مخلصی است که در راه آرمان خود حاضرند تا آخرین قطره خون مبارزه کنند. 
  • اراده دفاع، شهامت، شجاعت و رسیدن به مقام وصال و رضوان الهی که شهادت یکی از برترین و مقدس ترین راه های آن است، مؤلفه قدرتی است که هیچ سخت افزاری یارای مقابله با آن را ندارد. 
  • توجه به مؤلفه های بازدارندگی بخشی از استراتژی ما است و بخش های زیادی از روش های مقابله و تاکتیک های دفاعی که بخشی از توانمندی ما است باید تا زمان اجرای مأموریت عملیاتی مستتر باقی بماند. 
  • مجموعه شما امروز یگان در مأموریت ویژه سپاه است و این احساس موجب شده است تا سطح ایمان، معنویت، توانمندی، مهارت و آمادگی خود را بالاتر ببرید و این از امتیازات نیروی دریایی سپاه است. 
 /2727
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 208730

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =