فارس نوشت:

حجت‌الاسلام و المسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات و رئیس شورای دستگاه‌های نظارتی کشور با اشاره به دستاوردهای داخلی و خارجی این شورا در مبارزه با فساد در دستگاه‌های اجرایی کشور گفت: این شورا تلاش کرده است تا با ارتقا و توسعه ارزش‌های دینی زمینه ارتقاء سلامت اداری را از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی فراهم کند. وی افزود: ما از 80 دستگاه اجرایی خواسته‌ایم تا با خوداظهاری چک‌لیست‌های خود را به دستگاه‌های نظارتی ارائه دهند.
وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای خارجی شورای دستگاه‌های نظارتی گفت: حضور در همایش‌های بین‌المللی مبارزه با فساد در مراکش و قطر و همچنین ترجمه دستاوردهای مبارزه با فساد از سوی دستگاه‌های اجرایی و ارائه آن به سازمان‌های بین‌المللی از جمله دستاوردهای مهم شورا در بحث خارجی است.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی از سازمان‌های بین‌المللی از جمله سازمان شفافیت اطلاعات خود را از گروه‌های مغرض با نظام جمهوری اسلامی ایران دریافت می‌کنند، گفت: در این خصوص مکاتباتی از سوی این شورا با دستگاه‌های بین‌المللی مبارزه با فساد صورت گرفت که سبب ارتقاء 46 رتبه‌ای کشور در رده‌بندی مبارزه با فساد شد.
29219
کد خبر 209990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
  11 2
  تعداد فسادها كم شده ولي مبلغشون جندين هزار برابر شده
 • ایزل IR ۱۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
  6 2
  قبح رشوه فساد و پارتی بازی داره از بین میره و جزو کارهای عادی شده
 • بدون نام IR ۱۹:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۱
  0 0
  اگر دره صندوق ذخیره ملی رو باز نمیگذاشتیم و این همه پول تزریق نمی شد شاهد این همه تخلف نبودیم