مهر نوشت:

"علیرضا حقی" دوچرخه‌ سوار تیم دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان رکابزن اصلی تیم ملی کشورمان در مسابقات المپیک 2012 لندن انتخاب شد.
نخستین مرحله از رقابت‌ های لیگ برتر باشگاه‌های دوچرخه‌سواری کشور در مواد جاده صبح یکشنبه در ماده تایم تریل انفرادی به میزبانی یزد و در جاده سیمان تجارت مهریز برگزار شد که در پایان علیرضا حقی از تیم دانشگاه آزاد با کسب زمان یک ساعت و 11 ثانیه و 42 صدم ثانیه بر سکوی نخست این رقابت‌ها ایستاد و به عنوان رکابزن اصلی تیم ملی کشورمان در ماده تایم تریل انفرادی در المپیک لندن معرفی شد.

بهنام خسروشاهی از تیم پتروشیمی مسافت 50 کیلومتری این مسابقات را در زمان یک ساعت و یک دقیقه و 33 ثانیه و 99 صدم ثانیه پیمود و دوم شد.

عباس سعیدی دیگر دوچرخه‌سوار تیم دانشگاه آزاد زمان یک ساعت و یک دقیقه و 54 ثانیه و 85 صدم ثانیه را به دست آورد و بر سکوی سومی ایستاد و حسین عسکری از تیم پتروشیمی با زمان یک ساعت و دو دقیقه و 56 ثانیه و 10 صدم ثانیه چهارم شد.

این مسابقات با حضور 27 دوچرخ ه‌سوار از تیم‌های پیشگامان یزد، پتروشیمی تبریز، پیکان تهران، مقاومت همدان، دانشگاه آزاد، سیبک امید نیا، ترافیک تهران، عقاب نیروی هوایی، مدرسه دوچرخه سواری ایران، سورن تبریز، مس کرمان، تک اسپورت البرز و گاز زنجان برگزار شد.

مسابقات لیگ برتر دوچرخه ‌سواری در مواد جاده فردا دوشنبه 18 اردیبهشت ماه در ماده استقامت در مسیر جاده روستای شحنه به خضر آباد یزد برگزار خواهد شد.

این رقابت ها در روز 19 اردیبهشت ماه نیز در بخش تایم تریل انفرادی از ابتدای جاده سیمان تجارت مهریز به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.

روز 20 اردبهشت و در آخرین روز این رقابت ها، مسابقات در بخش استقامت 90 کیلومتر برگزار می شود و رقابت ها در محل کمربندی جدید یزد به تفت به صورت سه دور کامل برگزار می شود.
 

301301

کد خبر 211624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =