سرهنگ محرابی، صبح امروز از دستگیری و معرفی به دادسرای یک شرور که با همدستی دوستش اقدام به تخریب 11 دستگاه خودرو کرده بود، خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ علیرضا محرابی، رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، ضمن اشاره به دستگیری یکی از اراذل و اوباش و معرفی وی به دادسر گفت:" این متهم با همدستی یکی از دوستانش، اقدام به تخریب 11 دستگاه خودروکرده بود.
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در شرح ماجرا گفت:" با ارجاع پرونده ای در خصوص اقدامات شرورانه دو تن از اراذل و اوباش تهران در خصوص تخریب 11 دستگاه خودرو متعلق به شهروندان در باقر شهر، اقدامات ماموران اداره عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ آغاز شد.
وی ادامه داد:" این اقدامات ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس موفق شدند یکی از این دو شرور را در محل اختفایش شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه بازداشت شد اما همدست دیگر وی تا مدتی پیش فراری بود، تا اینکه در تحقیقات مشخص شد که این فرد به نام "وحید" که به اتهام شرب خمر نیز تحت تعقیب بود، شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی دستور دستگیری وی صادر شد.
سرهنگ محرابی افزود:" بلافاصله ماموران محل این فرد را در باقرشهر شناسایی کرده و برای دستگیری وی اقدام کردند که طی آن این متهم در مخفیگاهش بازداشت و پس از اعتراف به جرایم خود مبنی بر تخریب 11 دستگاه خودروی شهروندان، شرب خمر و ایجاد اخلال در نظم عمومی بازداشت و راهی دادسرا شد.

301282

کد خبر 216122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =