مهر نوشت:

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از شرکت بیش از 8 هزار دانش آموز در طرحهای تابستانی اوقات فراغت آموزش و پرورش استثنایی استانهای کشور خبر داد. 
نامدارعبدالهیان با اشاره به فعالیتهای سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در ایام تابستان گفت: سال گذشته در برنامه های اوقات فراغت تابستانی، آموزش و پرورش استثنایی استانهای کشور 7 هزار دانش آموز را جذب کرده بود که امسال این تعداد 10 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

وی از حضور 8 هزار دانش آموز استثنایی در طرح های اوقات فراغت آموزش و پرورش استثنایی خبر داد و تصریح کرد: امسال پیش بینی می شود بیش از 8 هزار نفر از استان های کشور در برنامه های فرهنگی ،هنری ،تفریحی و علمی شرکت کنند.

عبدالهیان بیان کرد: براساس برنامه تنظیم شده ، برنامه های اوقات فراغت تابستان از 31 خردادماه 91 آغاز می شود که مسابقات کشوری قران، نماز، احکام و نهج البلاغه با شرکت 500 دانش آموز به مدت هشت روز از 31 خردادماه به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از جمله این برنامه هاست.

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی تصریح کرد: در تابستان امسال با گسترش برنامه های روان خوانی، روخوانی و تفسیر قران و حلقه های معرفتی در زمینه آشنایی با سیره اهل بیت(ع) تلاش می کنیم از فرصت فراغت دانش آموزان هرچه بیشتردر راستای نزدیک کردن آنها به معارف دینی استفاده کنیم.

عبدالهیان اظهارداشت: یکی دیگر از برنامه هایی که بسیار مورد استقبال دانش آموزان است مسابقات هنری است که به این منظورمسابقات کشوری هنرهای دستی وتجسمی و ادبی با شرکت 200 داشن آموز دختر وپسر در 40 رشته هنری تیرماه امسال در تهران برگزار خواهدشد.

وی خاطرنشان کرد:مسابقات کشوری هنرهای آوایی از چهارم تیرماه به مدت 4 روز به میزبانی استان کرمان برگزار خواهد.

301301

کد خبر 221467

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =