روزنامه خراسان نوشت:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از انهدام شبکه بزرگ هرمی گاما و دستگیری سرشاخه های اصلی این گروه خبرداد. سرهنگ حسین حسین زاده گفت: اعضای این شبکه در استان های اصفهان و تهران فعالیت دارند و فعالیت آن ها ایجادکننده اخلال در نظم اقتصادی کشور است.وی افزود: در عملیات هم زمانی با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و هماهنگی قضایی در تهران و اصفهان سرشبکه ها و موسس اصلی این شرکت دستگیر شدند.

سرهنگ حسین زاده ادامه داد: در بررسی ها مشخص شد گرداننده اصلی این گروه به همراه گرداننده سایت شرکت با اعضای شرکت گاما در انگلیس در ارتباط بوده اند و با عملیات متقلبانه و تبلیغات کذب در محیط های دانشگاهی و خانوادگی عضو می گرفتند.

وی افزود:حدود 83 هزار نفر در ایران عضو این شرکت هرمی شده اند که 25 نفر از اعضای رده دوم آن شناسایی و دستگیر شدند. همچنین بررسی ها نشان داد، سرشاخه های این شرکت حدود 30 میلیارد تومان از زیرشاخه ها دریافت کرده بودند .

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان تاکید کرد: اعضای اصلی این شبکه پولهای دریافتی را به صورت نقدینگی مخفی مانند دلار، طلا، املاک و خودروهای گران قیمت نگهداری می کردند که تعداد زیادی خودروی گران قیمت از جمله حامر، بنز، بی ام و و لکسوس از آنها توقیف شد.
 

45282
 

کد خبر 222275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =