حجت الاسلام محمد صدوقی مهمترین ویژگی پدرش را اعتدال دانست.

فرزند امام جمعه فقید یزد در آستانه سالگرد درگذشت پدرش و سالگرد شهید صدوقی چهارمین شهید محراب که سال60 توسط گروهک منافقین به شهادت رسید ضمن حضور در کافه خبر در پاسخ به این سوال که چه عاملی باعث شد تا در مراسم ختم پدرتان همه جناح های سیاسی حضور پیدا کنند گفت: مرحوم صدوقی در رفتار خود بسیار اعتدال داشت و همواره سعی می کرد تا نمود سخنان مقام معظم رهبری در جذب حداکثری و دفع حداقلی باشد .
وی افزود : بسیاری این سخن مقام معظم رهبری را تکرار می کنند اما آن را اجرا نمی کنند اما واقعیت این است که پدرم این سخن را عملیاتی می کرد.
محمد صدوقی در آستانه اولین سالگرد پدرش تصریح کرد : پدرم با همه رابطه خوبی داشت و در این میان تنها خط قرمز پدرم ضدیت با نظام بود و در این مورد با کسی شوخی نداشت .

در روزهای آینده مشروح این گفت و گو را در خبرآنلاین بخوانید.
/27214

کد خبر 223164

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • فرشته امینی IR ۲۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۷
    6 2
    سلام همیشه سالگرد آیت الله صدوقی یاد خاطرات گذشته میافتم آن زمان که بنده به همراه جمعی از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی ملی سابق به یزد و بعدا بافق رفتیم و اسیر در زندان شدیم و شهید صدوقی و شهید محمد منتظر قائم شفاعت مارا کردندآقایان در زندان یزد و مارا که خانم بودیم بجایی این که در زندان باشیم در منزل شهید محمد منتظر قائم نگهداری کردند . من همیشه سپاسگذار این دو بزرگوار هستم روحشان شاد