۰ نفر
۱۰ تیر ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۲

روزنامه جام‌جم نوشت:

ناپدری سنگدل که پس از شکنجه دختر دو ساله همسرش تحت تعقیب پلیس بود، توسط ماموران کلانتری شاهد شهر در شهرستان شهریار دستگیر شد.
اوایل خرداد امسال زن جوانی در حالی که دختر دو ساله بدحالی را بغل کرده بود، سراسیمه وارد کلانتری شاهد شهر شهریار شد و از ماموران برای دستگیری شوهر معتادش که کودکش را کتک زده، درخواست کمک کرد. با انتقال کودک دو ساله به یکی از مراکز درمانی تحقیق از زن شاکی آغاز شد.

 

ازدواج دوباره با یک مرد معتاد

این زن با اشاره به ازدواجش با مرد معتاد گفت: چندی پیش از شوهرم که فردی معتاد بود و همیشه من و فرزندم را کتک می‌زد، جدا شدم. در این مدت با خانواده‌ام زندگی می‌کردم تا این که با مردی آشنا شدم که به من ابراز علاقه می‌کرد و در آستانه جدایی از همسرش بود. این مرد به من قول داد از دخترم مانند فرزند خود نگهداری می‌کند. بنابراین سه ماه پیش به عقد موقت او درآمدم. چند هفته بعد متوجه شدم او نیز شیشه مصرف می‌کند. اما به دلیل نداشتن سرپناه برای خود و دختر دو ساله‌ام زندگی با او را ادامه دادم.

 

ناپدری، دختر خوانده‌اش را شکنجه می‌داد

زن جوان درباره کودک‌آزاری شوهرش گفت: هر بار که برای خرید از خانه بیرون می‌رفتم، پس از بازگشت با چهره رنگ پریده دخترم و سوختگی در دست و پایش که توسط شوهرم صورت می‌گرفت، روبه‌رو می‌شدم. هر بار که به شوهرم اعتراض می‌کردم، او مرا هم کتک می‌زد و در ساعاتی که من در خانه نبودم، از غفلتم استفاده می‌کرد و بدن نحیف دختر کوچولویم را با سیخ داغ می‌سوزاند و بشدت کتکش می‌زد. شوهرم ادعا می‌کرد دخترم شیطنت می‌کند و او نیز فرزندم را تنبیه می‌کند تا آرام شود. روز حادثه وقتی به خانه بازگشتم، متوجه شدم دخترم دوباره از سوی ناپدری کتک خورده و بی‌حال کناری افتاده است. با دیدن این بی‌رحمی به رفتارهای شوهرم اعتراض کردم که او پس از کتک زدن من با تهدید از خانه فرار کرد.

 

دختر کوچولو بارها شکنجه شده بود

با تشکیل پرونده‌ای در این باره جستجو برای دستگیری ناپدری کودک آزار آغاز شد و این در حالی بود که پزشکان معالج کودک نظر دادند او بارها شکنجه شده و آثار سوختگی‌ فراوان در بدنش وجود دارد. با تایید وضعیت پزشکی کودک، روند رسیدگی به پرونده وارد مرحله جدیدی شد. جستجو‌ها در این باره ادامه داشت تا این که در روز‌های پایانی هفته گذشته ماموران کلانتری شاهدشهر در شهرستان شهریار ناپدری سنگدل را هنگام پرسه زدن در شهر شناسایی و او را دستگیر کردند.

 

انکار اولیه کودک‌آزاری

متهم با انتقال به کلانتری در بازجویی مقدماتی هر گونه کودک‌آزاری را انکار و ادعا کرد همسرش خود کودک را کتک زده که در ادامه در مواجهه حضوری با مادر کودک اعتراف کرد او کودک دو ساله را به دفعات شکنجه کرده است.

 

متهم: دخترک را به خاطر شیطنت‌هایش، تنبیه کردم

متهم با اشاره به نحوه کودک‌آزاری‌اش گفت: دختر دو ساله همسرم همیشه بی‌تابی می‌کرد و در نبود مادرش می‌گریست و حوصله‌ام را سر می‌برد. طاقت تحمل او را نداشتم. برای این که وی را تنبیه کنم تا دیگر وابستگی به مادرش نداشته نباشد، کتکش زده و بدنش را سوزاندم. روز حادثه کودک دو ساله دوباره شیطنت کرده و به دنبال مادرش که از خانه بیرون رفته بود، گریه می‌کرد. من هم به دلیل مصرف موادمخدر شیشه در حالت عادی قرار نداشتم و او را کتک زدم. با آمدن مادرش به خانه، او متوجه ماجرا شد. بنابراین او را هم کتک زده و با تهدید به این که اگر از من شکایت کند، او و دخترش را خواهم کشت، سراسیمه خانه را ترک کردم.

بنابراین گزارش، با اعتراف ناپدری سنگدل، او با قرار قانونی روانه زندان شد. پرونده نیز برای ادامه تحقیقات به اداره آگاهی شهریار فرستاده شد.
 47282

کد خبر 224220

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
  12 0
  اعدامش کنید
 • فرزند ایران GB ۱۲:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
  21 0
  این برای چندمین بار است که مطلب میذارم و شما نمایش نمیدید من از نمایندگان مجلس سوال دارم چرا قانون حمایت از کودکان را تصویب و به شکل صحیح اجرا نمیکنند چرا تنها نهاد حمایت از کودکان یعنی اورژانس اجتماعی 123 که به صورت برنامه در مجلس هست به صورت قانون تصویب نمیشه پس نمایندگان کجا هستند چرا رسانه ها از دولت مردان ما پیگیر نمیشوند و چرا پلیس به جای طرح مبارزه با بد حجابی با افراد معتاد.وارد کنندگان مواد برخود نمیکند چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بدون نام IR ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
  13 1
  آخه تو چه جور مادری هستی؟! اولا که از چاله افتادی تو چاه. دوم با علم بر اینکه میدونستی شوهرت دخترتو اذیت میکنه اونم به این حد بازم باهاش بودی و بچه بیگناه رو باهاش تنها میذاشتی!! به تو هم میشه گفت مادر؟!!! آدم تنها و بیکس تو خیابونها آواره بشه بهتر از اینه که به ناچار با یه همچین کسی (معتاد ) زندگی کنه دلت برا دخترت نمیسوخت؟! اصلا دلیل قانع کننده ای نیست که چون کسی رو نداشتم مجبور بودم با این سر کنم!!!!!
 • امیر IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
  11 0
  باز هم دختری خردسال مورد کودک آزاری قرار گرفت.خدایا تا کی این صحنه ها تکرار خواهند شد کودک دو ساله و کتک؟آخه مرتیکه الاغ چطور دلت اومد؟تصور می کنم لحظه ای را که گیر من افتاده ای _ منم و تو و سیخ داغ و بقیه ماجرا. تو که میخواستی بچه دو ساله را تربیت کنی حال باید ببینی که اینجانب، جنابعالی را چگونه تربیت خواهم کرد. به لقمان گفتند ادب از که آموختی ؟گفت از بی ادبان هر آنچه آنان کردند از آن پرهیز کردم. ولی من با تو نه، هر آنچه تو کردی من بسیار بدترش را با تو خواهم کرد.......
 • بدون نام IR ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
  14 1
  این آدم اعدام داره به خدا اعدام داره هر کسی هم بگه نداره خیلی غ کرده که این حرف رو می زنه
 • بدون نام IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
  6 0
  مادره هم باید به جرم غفلت از کودک مجازات بشه با اینکه میدونسته و شاهد بوده که مرد معتاد بچه رو شکنجه می کرده بازم تنهاش میذاشته و میرفته خرید آخه اون خرید تو سرت بخوره خوب بچه رو هم با خودت می بردی حداقل
 • پرهام IR ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
  8 0
  به تمام مقدسات این حکمش تکه تکه کردن در حالت زنده است ، باید ذره ذره بدنش رو سوزوند بعد چند روز ولش کرد به حال خودش تا بفهمه زجر کشیدن بچه دوساله و بی جان یعنی چه توف به شرف مادر دختره .... اگر این ناپدری اشد مجازات نشه من دیگه به قانون احترام ...... خدایا به دادما برس گریم گرفته توف توف توف....
 • پوریا IR ۲۱:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
  2 0
  بچه بدون شیطنت بچه نیست بچه ها اگر در کودکی شیطنت نکنند درنوجوانی جوانی کنند در جوانی مثل پیر ها رفتار کنند دوران کودکی را نمی گذرانند وخاطرات دوران کودکی است که دربزرگسالی لذت می برند تروخداتوخانه هائی که کودک آزاری میشه یه کاری بکنید که روانشناسان دروس روانشناسی توخانه های که کودک آزاری میشه بگذرانند