استقلال با برگزاری ادامه لیگ برتر موافقت کرد

سرپرست تیم استقلال گفت: اگر مسئولان صلاح بدانند برای حفظ سلامت فوتبالی‌ها، خانواده‌های آن‌ها و در کل جامعه مسابقات تعطیل شوند، همه باید از آن تبعیت کنیم.

به گزارش خبرورزشی، سعید رمضانی، سرپرست تیم استقلال درخصوص زمان پرداخت پول عقب‌افتاده اعضای تیم استقلال گفت: با توجه به تعطیلی مسابقات، پیش‌خور شدن بخش قابل توجهی از پول اسپانسرها و تغییرات مدیریتی که همه در جریان آن قرار دارند، آقای سعادتمند از زمان پذیرش مسئولیت و در مدت زمان کمی که وجود داشته رایزنی‌های زیادی را انجام داده‌اند و فکر می‌کنم امروز و فردا درصدی از مطالبات پرداخت می‌شود و امیدوارم با بهتر شدن شرایط شاهد کاهش مشکلات باشیم.

رمضانی درخصوص تعطیلی احتمالی مسابقات لیگ برتر گفت: استقلال مخالف ادامه لیگ نیست، چون تیم شرایط خوبی دارد. مصدومان‌مان آماده شده‌اند و در صورت ادامه رقابت‌ها حداکثر امتیازات را کسب خواهیم کرد، اما مهم‌ترین موضوع در دنیا و کشورمان حفظ سلامت مردم است. اگر مسئولان صلاح بدانند برای حفظ سلامت فوتبالی‌ها، خانواده‌های آن‌ها و در کل جامعه مسابقات تعطیل شوند، همه باید از آن تبعیت کنیم. امکان برگزاری فوتبال برای سال‌ها و دهه‌های زیادی وجود دارد، اما اگر جان کسی گرفته شود، امکانی برای بازگرداندن او به زندگی وجود ندارد.

43 43

کد خبر 224355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =