۰ نفر
۱۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۲۸

ایرنا نوشت:

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در حالی در ساعت 8:30 دقیقه آغاز شد که نمایندگان پیش از آن در 30 دقیقه جلسه غیر علنی به بررسی مسایل اقتصادی کشور و نیز تحولات منطقه ای پرداخته بودند.
**در ساعت 10 صبح امروز هنگامی که کارپردازان مجلس در حال جمع آوری رای نمایندگان بودند برای لحظاتی برق صحن علنی مجلس رفت و برای لحظاتی سکوت در میان غوغای قبل از آن بر جلسه علنی مجلس حاکم شد.
**هنگامی که 'احمد شوهانی' نماینده مردم ایلام مشغول قرائت نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس بود؛ بدون توجه به تذکرات هیات رییسه نسبت به اتمام وقت سخنرانی اش همچنان سخنان خود را ادامه داد که 'علی لاریجانی' خطاب به وی گفت: همه مشکلات عالم اسلام را لازم نیست که هم اکنون حل کنید!
وی خطاب به شوهانی افزود: خدا را خوش نمی آید در این ماه مبارک رمضان سخنان خود را طولانی کنید!
**'مهدی سنایی' نماینده مردم نهاوند در پایان جلسه علنی امروز قبل از دادن تذکرش خطاب به 'علی لاریجانی' رییس مجلس گفت: 'شما تذکر صبح امروز مرا شهید کردید'!
**امروز بر خلاف روزهای گذشته که دیگر نواب رییس ریاست مجلس شورای اسلامی را بر عهده می گرفتند؛ 'علی لاریجانی' از ابتدای جلسه تا پایان آن ریاست مجلس را بر عهده داشت.
**جلسه علنی مجلس در ساعت 13 به پایان رسید و 'علی لاریجانی' اعلام کرد که جلسه بعدی در روز یکشنبه 15 مرداد ماه برگزار می شود.
/27295

کد خبر 232418

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =