۰ نفر
۱۶ آبان ۱۳۸۸ - ۱۳:۵۴

یک زوج عراقی جشن عروسی خود را در بلدوزر برگزار کردند.

شبکه اخبار الناصریه در این در این باره نوشت: این زوج با سوار شدن به بلدوزر جشن عروسی خود را آغاز کردند. بلدوزر وسیله ای برای سازندگی، پایه گذاری زندگی و ترمیم خرابی های ناشی از جنگ در عراق به شمار می رود. این اولین باری است که جشن عروسی با بلدوزر برگزار می شود. این زوج جوان اهل استان ناصریه هستند آنها اصرار داشتند تا جشن عروسی شان را در بیل مکانیکی بلدوزر برگزار کنند. این امر تعجب میهمانان را برانگیخت.
یکی از نزدیکان این زوج جوان در این باره گفت: عروسی در بلدوزر پیامی برای تروریست ها دارد که با قتل و جنایت به زندگیشان تنوع می دهند و آن پیام این است که عراقی ها با جشن هایشان به زندگیشان تنوع می دهند.
عبدالرحمن حیدر جاسم، داماد در این خصوص گفت: جشن عروسی به این شیوه خیلی کم برپا می شود، به گونه ای که تاکنون در هیچ یک از استان ها یا روستاهای عراق چنین جشن عروسی برگزار نشده است.
او از برپایی جشن عروسی خود به این شیوه ابراز امیدواری کرد و گفت که خوشبخت ترین انسان است. والدین این مرد از زمانی که پسرشان 5 ماهه بود تصمیم گرفته بودند تا عروسی او را به این شیوه برگزار کنند. البته عروس خانم نیز با برگزاری جشن عروسی به این شیوه مخالفت نکرده است.
الرایه/7 نوامبر

کد خبر 23336

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =