واحد مرکزی خبر نوشت:

روبرتو دی ماتئو مربی تیم چلسی گفت بازیکنان این تیم این فصل برای قهرمانی تشنه تر هستند.
بازیکنان تیم چلسی در حالی ماه مه پس از گذراندن فصلی پرتلاطم در لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا به قهرمانی رسیدند که از نه سال پیش که رومن آبراموویچ مالک روس چلسی این باشگاه را خرید، همواره در آرزوی آن بودند.

حال که بازیکن چلسی به هدف نهایی خود رسیده اند، بزرگترین تهدید برای دی ماتئو و بازیکنان وی این است که چگونه بار دیگر به خود انگیزه بدهند که این قهرمانی را تکرار کنند. با این حال دی ماتئو تاکید کرد که بازیکنانش به طور سیری ناپذیری به دنبال موفقیت بیشتر هستند. این درحالی است که بازیکنان چلسی در این فصل برای کسب هفت جام مسابقه خواهند داد که در تاریخ این باشگاه بی سابقه است.
نخستین جام از این هفت جام بازی روز یکشنبه سوپر جام انگلیس است که امسال در ورزشگاه ویلا پارک برگزار می شود. این مسابقه در واقع سرآغاز فصل جدید فوتبال انگلیس است.
به گزارش آسوشیتدپرس، دی ماتئو در آستانه دیدار سوپر جام موسوم به کامیونیتی شیلد در برابر منچستر سیتی گفت این فصل جامهای زیادی داریم که بازیکنان همه از انگیزه بالایی برای فتح آن برخوردارند. آنها هیچگاه از دستاوردهای سال گذشته خود اغنا نشده اند و به دنبال موفقیت بیشتر هستند.

301301

کد خبر 235056

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =