۰ نفر
۳۱ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۶

شاخص آنلاین نوشت:

به منظور ابراز همدردی و همیاری با زلزله‌زدگان شمال شرق کشور، جامعه نیکوکاری ابرار با همکاری جامعه اتومبیل‌رانی ایران، مراسم گلریزانی را در قالب نمایش خودروهای کلاسیک، مدرن کلاسیک و خاص برگزار می کند.

این برنامه با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی، کمیته کلاسیک فدراسیون اتومبیل‌رانی و با مشارکت تعدادی از شرکت‌ها و مؤسسات بخش‌خصوصی، کمیته‌های سرعت و دو دیفرانسیل، فدراسیون اتومبیل‌رانی و کلوپ‌های تخصصی کمیته کلاسیک فدراسیون برگزار می‌شود و تمامی عواید حاصل از محل فروش بلیط و تبیلغات شرکت‌ها از طریق جامعه نیکوکاری ابرار به نفع زلزله‌زدگان مناطق آذربایجان هزینه خواهد شد.
جامعه نیکوکاری ابرار از تمامی تشکل‌های وابسته به اتاق ایران و فعالان اقتصادی درخواست بازدید از این گردهمایی بزرگ و مشارکت در این کار خیر را دارد.
گفتنی است، کمک‌های جمع‌آوری شده از اتاق‌های سراسر کشور و تشکل‌های وابسته به اتاق توسط جامعه نیکوکاری ابرار به مناطق زلزله زده ارسال شده و از طریق اتاق تبریز در مناطق آسیب دیده هزینه خواهد شد.
لازم به یادآوری است همایش بزرگ خودروهای کلاسیک، مدرن کلاسیک و خاص، روز پنج شنبه، دوم شهریورماه 1391 از ساعت 15 تا 20 در پیست اتومبیل‌رانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.
3939

کد خبر 237581

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =