۰ نفر
۱۸ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۶

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز از دستگیری 3 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که موجب سلب امنیت در مناطقی از کرج شده بودند طی یک عملیات غافلگیرانه از سوی ماموران این پلیس خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حبیب اله صادقی ضمن اشاره به عزم جدی پلیس اطلاعات استان البرز در شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و تاکید مراجع قضایی در پیگیری پرونده اراذل و اوباش از دستگیری سه تن از اراذل و اوباش معروف کرج به اتهام شرارت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان خبر داد. وی در ادامه گفت: به دنبال درگیری، قمه کشی، ضرب و جرح عمدی و تخریب اموال توسط عده ای از اراذل و اوباش سابقه دار در منطقه شاهین ویلا و حصارک کرج پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.
سرهنگ صادقی بیان داشت : ماموران با انجام تحقیقات ویژه اطلاعاتی، مخفیگاه این افراد را شناسایی کرده و با تحت کنترل قرار دادن مسیرهای تردد این افراد و پاتوق آنها در نهایت پس از اطمینان از حضور این افراد در مخفیگاهشان ، متهمان مورد نظر را طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس اطلاعات منتقل کردند. رئیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز در پایان گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر ایجاد رعب و وحشت و اخلال در نظم عمومی اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.
301282

کد خبر 241643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =