ایسنا نوشت:

بر اساس دستورالعمل ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان آزمون كارشناسي ارشد روزانه، نوبت دوم، ويژه فرهنگيان، پرديس بين‌المللي كيش، پرديس بين‌المللي ارس و دوره مجازي سال تحصيلي 92-91 دانشگاه تهران، مهلت ثبت‌نام الكترونيكي داوطلبان تا فردا ادامه دارد.
 

 

 ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان در دو مرحله الكترونيكي – تحويل مدارك (به صورت حضوري) صورت مي‌پذيرد، كه اين مرحله تا 29 شهريور ادامه دارد.
پذيرفته‌شدگان مي‌توانند جهت ثبت‌نام الكترونيكي از 18 تا 20 شهريور به سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران به نشانيhttp://ems.ut.ac.ir مراجعه كنند.
پذيرفته‌شدگان بايد پس از ثبت‌نام الكترونيكي از روز شنبه 25 شهريور تا چهارشنبه 29 شهريور طبق برنامه زمان‌بندي تعيين شده، جهت تحويل اصل مدارك ضروري و انتخاب واحد به مراكز قبولي مراجعه كنند.
همچنين طبق مقررات آموزشي تحصيل همزمان در كليه مقاطع تحصيلي ممنوع است و هر زمان مشخص شود دانشجو، تحصيل هم زمان داشته است از تحصيل محروم خواهد شد و حق هر گونه اعتراضي از وي سلب مي‌‌شود.
 

 

مدارك لازم براي اسكن و بارگذاري
 

 

اصل فرم معدل تاييد شده دانشگاه مقطع كارشناسي و يا ارائه نامه‌اي مبني بر فارغ‌التحصيلي طبق فرمت سازمان حداكثر تا تاريخ 30 شهريور در مقطع كارشناسي از محل تحصيل با ذكر معدل خواسته شده يك از اين مدارك است، چنانچه تاريخ فارغ‌التحصيلي و معدل كل پذيرفته شده با تاريخ و معدل كل اعلام شده قبلي به سازمان سنجش آموزش كشور مغايرت داشته باشد قبولي و ثبت‌نام وي لغو مي‌گردد.
 


اصل گواهي موقت يا اصل مدرك فارغ‌التحصيلي معتبر براي پذيرفته‌شدگاني كه گواهي موقت يا دانشنامه دريافت كرده‌اند، اصل موافقت‌نامه رسمي از سازمان محل خدمت، مجوز تحصيل همزمان طلاب حوزه‌هاي علميه، گواهي رتبه اولي صادر شده توسط معاونت آموزشي دانشگاه، عكس، فتوكپي شناسنامه، كارت ملي پشت و رو، كارت پايان خدمت و غيره..
 


ميزان شهريه‌هاي دوره‌هاي شهريه‌‌اي دانشگاه تهران

 

 

ميزان شهريه‌هاي ثابت و متغير دوره ارشد شبانه
 

 

بر اين اساس شهريه ثابت براي هر نيمسال از چهار ميليون و 200 هزار ريال تا پنج ميليون و 350 هزار ريال و شهريه متغير از 830 هزار ريال تا يك ميليون و 200 هزار ريال، شهريه متغير به ازاي هر واحد عملي از يك ميليون و 40 هزار ريال تا يك ميليون و 500 هزار ريال، همچنين شهريه هر واحد پايان‌نامه از دو ميليون و 80 هزار ريال تا دو ميليون و 400 هزار ريال براي گروه‌هاي امتحاني علوم انساني، فني و مهندسي، علوم پايه، كشاورزي، هنر و دامپزشكي تعيين شده است.
 

 


شهريه كارشناسي ارشد ويژه فرهنگيان
 

 

همچنين هزينه ثبت‌نام پذيرفته‌‌شدگان كارشناسي ارشد ويژه فرهنگيان نيز در ازاي مبلغ كل شهريه 67 ميليون و 896 هزار و 400 ريال تعيين شده است.
 

 


شهريه كارشناسي ارشد پرديس بين‌المللي كيش
 

 

به گزارش ايسنا، هزينه ثبت‌نام پذيرفته‌شدگان كارشناسي ارشد پرديس بين‌المللي كيش نيز در گروه‌هاي امتحاني هنر، فني و مهندسي، علوم پايه، علوم انساني و MBA در شهريه ثابت از 21 ميليون و 600 هزار ريال تا 27 ميليون ريال، شهريه متغير دو ميليون و 200 هزار ريال و شهريه پايان‌نامه از چهار ميليون و 400 هزار ريال تا پنج ميليون و 500 هزار ريال تعيين شده است.
 


در خاتمه شايان ذكر است، دانشگاه هيچ‌‌گونه تعهدي براي پرداخت وام به دانشجويان نوبت دوم، دوره مجازي، بين‌المللي و ويژه فرهنگيان ندارد و در صورت عدم پرداخت مبلغ علي‌الحساب شهريه، از طريق پايگاه اينترنتي ثبت‌نام پذيرفته‌شده به هيچ وجه امكان‌پذير نيست.
301301

کد خبر 241927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =