یکی ازخوانندگان ازاشکال درتوزیع قبض های تلفن همراه گله مند بود. روابط عمومی این شرکت درپاسخ گفت:«ما ازاین شرکت رضایت داریم اگر مشکلی دیدید به ما اطلاع دهید»

مهری کوهستانی نوشت:« باسلام.مدتی است که قبض تلفن همراه توسط شرکت مبین به شیوه جالبی توزیع میگردد گاهی به صورت دسته ای گوشه کوچه وخیابان ریخته میشه گاهی هم مثل تراکت های تبلیغی دردسته های15تا20 تایی بدون هیچ ارتباطی با نشانی روی قبض داخل خانه های مردم ریخته میشه که جداازاینکه به دست صاحبانشون نمی رسه کلی هزینه چاپ وصدورقبض هامیشه لازمه که شیوه توزیع بیشتر بررسی شود."
زارعیان مدیرروابط عمومی شرکت مخابرات درباره مشکل مطرح شده این خواننده گفت:« ما درکشورحدود 40 میلیون قبض تلفن صادر و توزیع می کنیم. باوجود این حجم کاراگرتنها یک درصد ازاین قبض ها با مشکل ارسال روبرو شوند عدد بالایی می شود. اما درکل باید گفت شرکت مخابرات ازشرکت مبین رضایت دارد.» وی افزود:« البته ما شکایت های نیزازعدم ارسال قبض های تلفن همراه داریم. ولی این مشکل درمواردی زیادی توسط پستچی های این شرکت پیش می آید. پس اگرمشترکین ما درمحل و یا منطقه ای با این مشکل روبرو شده اند می توانند با شماره های 88113938 ، 9990 و22008181 تماس بگیرند تا مشکل مورد بررسی قرار گیرد.
45235
 

کد خبر 241964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۲۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
  8 0
  اتفاقا من هم از نحوه در یافت قبوض ناراضی هستم ضمن اینکه مخابرات شماره ای رو برای اعلام عدم در یافت قبض اعلام نموده بود که هرگز موفق به تماس نشدم (وهمین نشون میده که خیلی از مشترکین بامن همراهی میکنن) وسپس شمارهای رو برای پیامک اعلام نمود ! حالا از نظر شما با این وضع چیه باز هم تایید میکنین؟
 • محمد طاهری IR ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
  5 0
  با سلام در شهرستان کوه دشت لرستان روش جدیدی مخابرات بکار گرفته است در پایان هر دوره تلفن شما بطور خودکار قطع می شود بدین ترتیب مشکل توزیع قبض را حل کرده اند!!!! مشترک با مراجعه به دفاتر پستی براحتی و با پرداخت 2000ریال پرینتی از قبض را دریافت می کند!
 • بدون نام IR ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
  2 0
  مخابرات از کی تا حالا پستچی داره؟
 • بدون نام IR ۱۳:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
  2 0
  در منطقه زیبادشت کرج هم قبوض تلفن همراه توزیع نمی گردد.
 • بدون نام IR ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
  1 0
  پنج سال است كه من قبض موبايل به دستم نرسيده است