مهر نوشت:

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: به طور یقین کاندیدای حزب موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهد کرد.
اسدالله بادامچیان شامگاه چهارشنبه در حاشیه جلسه تودیع و معارفه دبیر حزب موتلفه اسلامی استان فارس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص حضور حزب موتلفه در انتخابات اینده ریاست جمهوری تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی در انتخابات آینده نماینده معرفی می کند که این فرد اصلح مورد قبول مجموعه اصولگرایان باشد.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: امروز شاهد برخی از بداخلاقی ها در فضای انتخابات سیاسی کشور هستیم که در این خصوص موتلفه تصمیم گرفته برای ایجاد اتحاد و همدلی در میان اصولگرایان یک نفر را معرفی کند.
وی با بیان اینکه افرادی که به منظور حضور در انتخابات ریاست جمهوری خود را معرفی می کنند باید دارای شرایطی خاص باشند تاکید کرد: اولین صحبتی که ما از این افراد داریم ارائه دیدگاهها و بخصوص تیم همراه آنان است زیرا کسی که تیم خود را مشخص نکرده باشد کارایی لازم را نخواهد داشت.
بادامچیان تصریح کرد: نامزدهای انتخاباتی با رای مردم انتخاب می شوند و به همین دلیل باید برنامه ای جامع و کامل از هم اکنون به مردم ارائه دهند.
بادامچیان در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار مهر در خصوص عملکرد دولت نهم و دهم از دید حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: دولت نهم و دهم عملکردی کاملا متفاوت با یکدیگر داشتند. دولت نهم با گسترش فعالیت ها همراه بود اما در دولت نهم انتقادها بالا گرفت و زیاد شد.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: یک نوع مطلق گرایی از جانب دولت دیده می شود که به هیچ عنوان پسندیده نیست واینکه دولت را ماندگار بدانیم جای تعجب است.
وی با تاکید بر اینکه بازی پوتین مدودف در جمهوری اسلامی ایران کارایی ندارد، گفت: ایران روسیه نیست، جمهوری اسلامی ایران ولی فقیه دارد و این گونه بازیها در جمهوری اسلامی ایران کارایی ندارد.
بادمچیان تاکید کرد: احمدی نژاد پوتین نیست و این گونه رفتارها و صحبت ها نیز صحیح نیست.
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در خصوص حضور آیت الله رفسنجانی و نظر حزب موتلفه اسلامی در خصوص ایشان یادآور شد: رفتار آیت الله رفسنجانی تا این لحظه هیچ گونه صحبتی در خصوص حضور ایشان در انتخابات مطرح نکرده اند و ما نیز نظری در این رابطه نداریم. آنچه که در جامعه مطرح می شود گمانه زنی های مردمی است.
وی با اشاره به اینکه این حزب در انتخابات شوراها نیز ورود پیدا می کنند تصریح کرد: به طور فعال در بحث انتخابات شوراها شرکت می کنیم و دفاتر استانی و شهرستانی ، فعالیت ها و رایزنی های خود را انجام می دهند.
بادامچیان در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص اجرای مناظره های انتخاباتی و پخش آن از صدا و سیمای کشور گفت: اصل برگزاری مناظره مورد تایید و کار مطلوبی است اما نامزدهای انتخاباتی باید به اصل رعایت اخلاق توجه داشته باشند زیرا مردم بداخلاقی های انتخاباتی را نمی پسندند.

/2727

کد خبر 244638

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =