حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه اگر محتوای برخی فیلم های ما در صداوسیما متناسب با فرهنگ ما نیست بدلیل آن است که از مردم کمک و مشورت گرفته نمی شود، تصریح کرد: من بارها گفته ام که اگر کشور ما آخوندهایش نواب صفوی و کت و شلواری هایش رجایی باشند، مشکلاتش برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین وی درششمین نشست فرهنگی آموزشی اساتید دانشگاه پیام نور سراسر کشور ویژه بخش ادبیات فارسی و زبان های خارجی که در سالن غدیر مجتمع فرهنگی یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد، ادامه داد: دشمن امروز از هزارران راه برای منحرف کردن نسل جوان ما استفاده می کند و این امر وظیفه نسل فرهیخته ما را دشوارتر می کند که توطئه های آنها را خنثی سازیم.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه پیام نور قم، وی افزود: اساتید باید توجه داشته باشند که هرچه دانشجویان آسیب پذیر تر باشند، مسئولیت آنها سنگین تر خواهد شد، ما نباید اجازه دهیم که دشمن توطئه های خود را بر علیه جمهوری اسلامی محقق شده بداند و خود را در جنگنرم پیروز شده بداند.

قرائتی با بیان این که توطئه های استکبار را در متون درسی به خوبی می توان مشاهده کرد، اظهار داشت:متاسفانه برخی محتواهای کتب درسی را که در جمهوری اسلامی خواستند تغییر دهند، برخی سفارتخانه ها فریاد زدند که این امر دست داشتن آنها را در محتوای کتاب های درسی ما نشان می دهد.

30362

کد خبر 246077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =