بازیکنی که روزگاری بهترین سوژه عکس و گزارش برای خبرنگاران بود حالا مورد حمله و اتهام قرار گرفته و این شرایط است که او را کلافه کرده

مشکل تنها یک چیز است، حمید استیلی. او دوست ندارد فریدون زندی در تیمش بازی کند. پس از اتفاقاتی که دربازی با استقلال و در رختکن افتاد موضع سرمربی استیل‌آذین نسبت به زندی تغییر کرد. عدم استفاده ازاو در ترکیب تیم و وانمود کردن زندی به اینکه مصدوم است زیر سایه اختلافی بزرگ قرار دارد.

اختلافی که سرانجامش این است: زندی از استیل‌آذین جدا می‌شود. این حرفی است که هم فریدون زندی و هم شهراد ناظمی مدیر برنامه‌های او تأییدش می‌کنند. «دوست ندارم برای استیل‌آذین بازی کنم. او پیش رویم از من تعریف می‌کند وپشت سرم می‌گوید به درد استیل‌‌آذین نمی‌خورد. شرایط خوبی در استیل‌آذین برقرار نیست و شاید از این تیم جدا شدم»

اعصاب زندی را به هم ریخته‌اند. او بازیکنی نیست که زیاد تن به مصاحبه دهد اما با همین شرایط باز برایش حاشیه می‌سازند «نمی‌دانم از جان من چه چیزی می‌خواهند. از قول من مصاحبه می‌کنند، آن را چاپ می‌کنند و خودشان هم تکذیبش می‌کنند. یکی از آنها روزنامه.‌.‌. است که انگار با من پدرکشتگی دارد. می‌دانم آنها از چه کسی خط می‌گیرند. او توسط آدم‌هایی که در آن روزنامه دارد علیه من مصاحبه می‌کند. همین چند روز پیش که عکس من را روی جلد برده بودند نمونه‌ای از مصاحبه‌های خیالی آنها بود. من خیلی از آن حرف‌ها را نزده‌ام. در ضمن آنها در مورد من نوشته‌اند که به خاطر اعتیاد به مواد مخدر از استیل‌آذین جدا می‌شوم! آنها باید این حرف را ثابت کنند. من شکایتم را تنظیم کرده‌ام و از طریق مدیر برنامه‌هایم پیگیر آن هستم.»

این همان حرفی است که شهراد ناظمی مدیر برنامه‌های فریدون هم تأییدش می‌کند. آنها قرار است از این روزنامه ورزشی شکایت کنند تا ثابت شود که زندی معتاد است یا نه. ناظمی در این مورد می‌گوید «به نظر شما بازیکنی که تقریباً 50 بازی ملی در کارنامه دارد و در یک تیم لیگ برتری بازی می‌کند معتاد است؟ این تنها افترایی بیش نیست و از این روزنامه به مراجع قانونی شکایت خواهیم کرد. خیلی از مسائل پشت پرده است که اگر بازگو شود باید خیلی‌ها از استیل‌آذین بروند. در هر حال من و فریدون فعلاً ترجیح داده‌ایم سکوت کنیم و واکنشی نسبت به این قضایا نشان ندهیم. جمعه شب جلسه‌ای را با حسین هدایتی برگزار کردیم که روند مثبتی داشت. او حرف‌هایش را با زندی زد و زندی نیز همینطور. فعلاً چیزی مشخص نیست و قرار شد تا جلسه‌ای دیگر را در سه، چهار روز آینده برگزار کنیم. هر اتفاقی ممکن است بیفتد و شاید علی‌رغم تمام حرف و حدیث‌هایی که مطرح است زندی نیم‌فصل دوم هم در استیل‌آذین بماند»

زندی خودش سربسته از اختلافش با استیلی حرف می‌زند. او در استیل‌آذین با کسی مشکلی ندارد و کمی تأمل در مورد حرف‌هایش به خوبی نشان می‌دهد که منظورش در استیل‌آذین چه کسی است.

دیروز و در حالی که این خبر در محافل مختلف مطرح شد یکی از دوستان خیلی نزدیک زندی خبری دیگر داد که با استناد به آن باید دور زندی برای بازی کردن در استیل‌آذین را خط کشید.

«ن» در این مورد می‌گوید «شنیده‌ام که استیلی در ملاقات با مدیر برنامه‌های زندی از او تعریف و تمجید می‌کند اما وقتی با هدایتی جلسه دارد چنان صابون را زیر پاهای او سر‌ می‌دهد که شاید زندی اصلاً دیگر نتواند در استیل آذین بازی کند. خبر دیگر این است که پس از انتشار خبر روزنامه مذکور که زندی را متهم به اعتیاد کرده بود فری و به خصوص مدیر برنامه‌های او از انتشار این خبر ناراحت شده‌اند. هم من می‌دانم، هم ناظمی که چه کسی به آنها برای نوشتن علیه زندی خط می‌دهد. وقتی این شخص فهمیده بود که ناظمی و زندی از این حرکت او آگاه هستند و ناراحت شده‌اند با ناظمی تماس می‌گیرد و در زمینه نقل و انتقالات از او کمک‌ می‌گیرد تا به نوعی دلجویی کرده باشد.»

به نظر از همان موقعی که فریدون بطری آب را به دیوار کوبید پرونده‌اش در استیل‌آذین بسته شد. در مقطعی خودش مصدوم شد و در مقطعی هم حمید استیلی او را به بازی نگرفت تا آینده طور دیگری برایش رقم بخورد. او تصمیم‌اش را گرفته و اگر در آخرین جلسه با هدایتی به توافق نرسد دیگر در ایران بازی نخواهد کرد.

کد خبر 24616

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام TH ۱۰:۵۹ - ۱۳۸۸/۰۸/۲۴
  0 0
  kheyli alie
 • بدون نام IR ۱۲:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۸/۲۴
  0 0
  اين پشت پرده فوتبال ايران را به تباهي كشانده . اميدوارم روزنامه خبر پشت پرده فوتبال ايران را افشا كند .
 • بدون نام IR ۱۰:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۸/۲۸
  0 0
  in kheyli na adelanast ke be kasi bi jahat tohmat bezan