سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت:

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی در یک بازی، چهار پنالتی پرسپولیس را نادیده می‌گیرند به نظر می‌رسد باید خودمان برویم و با داوران بازی کنیم و بجنگیم.

محمد رویانیان گفت: بعد از بازی پرسپولیس و سایپا تاکید کردم این تساوی برای ما حکم یک برد را داشت. دلیل چنین اظهارنظری در وهله اول موقعیت های فراوان گل برای پرسپولیس بود و مهمتر از آن نادیده گرفتن سه، چهار پنالتی مسلم پرسپولیس.

وی افزود: بنده به احترام کارشناسان داوری و به رغم اینکه برخی از آنها نادیده گرفتن یکی، دو پنالتی مسلم پرسپولیس را تائید کرده بودند، سکوت کرده و اظهارنظری نکردم اما برخی گزارشات که برای بنده ارسال می شد حکایت از چشم پوشی داور از چهار پنالتی مسلم پرسپولیس داشت.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: دیشب همه برنامه 90 را دیدند، صحنه های مشکوک به طور دقیق بازبینی شد و کارشناس داوری تاکید کرد که داور سه پنالتی پرسپولیس را نگرفته است در حالی که این برنامه تلویزیونی پنالتی مسلم روی محمد نوری را نشان نداد. صحنه ای که داور به علت تمارض به نوری کارت زرد داد اما تصاویر نشان می دهد که بازیکن سایپا با گذاشتن هر دو دست خود روی شانه های هافبک پرسپولیس مانع از بلند شدن او شده و خطای مسلم پنالتی رخ داده بود.

رویانیان تصریح کرد: مگر می شود در یک بازی سه یا چهار پنالتی یک تیم را نادیده بگیرند؟ آیا چون یک پنالتی به نفع پرسپولیس اعلام شده باید سایر پنالتی های مسلم یک تیم را نگرفت؟ چرا پرسپولیس باید به جای 3 امتیاز یک امتیاز کسب کند و این همه تحت فشار باشد و آرامش از تیم گرفته شود؟ در دربی هم خطای مسلم پنالتی روی بنگر را نگرفتند. برخی صحنه نگرفتن گل سالم تیم گهر به پرسپولیس را مطرح کردند اما به رغم اصرار ما هیچ برنامه ای روی پنالتی مسلم پرسپولیس که در همان بازی نادیده گرفته شد، مانور نکرد؟ آیا یک تیم می بایست تا این حد از اشتباهات داوری متضرر شود؟!

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: نمی دانم پشت صحنه ها چه خبر است. در یک بازی چهار پنالتی ما را نمی گیرند. در دربی و بازی با گهر پنالتی های مسلم پرسپولیس را نادیده می گیرند. آیا یک تیم بزرگ باید با اشتباهات داوری تخریب و دچار مشکل شود؟ در برخی بازی ها داوری به تیم ما لطمه زده است. در برخی بازی ها با احکام انضباطی به مشکل خورده ایم تا تیم می آید خودش را پیدا کند به جای سه امتیاز مجبوریم به ناحق یک امتیاز کسب کنیم.

وی گفت: معلوم نیست در این فوتبال چه می گذرد. داوری، مسائل انضباطی، اتفاقات غیر طبیعی مثل بازی با سپاهان و اتفاقات دیگر، یکی پس از دیگری برای پرسپولیس رخ می دهد. گناه هواداران و بازیکنان پرسپولیس چیست؟ چرا ما باید در روز روشن متحمل این نامرادی ها شویم. انگار ما به جای بازی با بازیکنان خود باید برویم و با مسائل پشت پرده بجنگیم و به جای بازیکنان با داوران بجنگیم و فوتبال را رها کنیم و برویم سراغ چیزهای دیگر.

رویانیان افزود: بنده برای جامعه داوری احترام ویژه ای قائلم، می دانم آنها نیز ناخواسته مرتکب اشتباهاتی می شوند اما مگر می شود در یک بازی چهار پنالتی یک تیم را نادیده بگیرند. این چه جفایی است که در حق پرسپولیس و هوادارانش می شود. من از این پس در قبال این مسائل سکوت نخواهم کرد.

 

25143

 

کد خبر 249613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام US ۱۶:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  تو خودت تو پشت صحنه نفر اولي
 • نامدار IR ۱۶:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  تيم بزرگ؟پرسپوليس تيم بزرگه؟اين چند سال كجاي جدول بوده؟چندبار قهرمان آسيا شده؟الان كجاست؟
  • بدون نام IR ۱۷:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
   حداقل هنوز تا دسته 3 پایین نرفته
  • بدون نام IR ۱۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
   همینکه سالها نتونستید 6 تایی بودنتونا جبران کنید مشخصه تیم بزرگی هست یا نه !!!!
  • حسین IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
   38 51
   تمام افتخار باشگاه پرسپولیس 6 گل سال 52 هستش و تمام اینقدر باختن به ما که تا 300 سال دیگه باید بدوند آی بدو وای بدو ...
 • بدون نام IR ۱۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  علی کریمی نفر اوله پشت صحنه.
 • شهرزاد IR ۱۸:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  از روزی که پای شما نظامی ها به فوتبال باز شد سقوط آزاد این رشته هم آغاز گردید . البته رد و بدل شدن پول هم سر به فلک گذاشت .
 • ارمین4444 IR ۱۸:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  97 99
  اقای سردار یادت رفته اول فصل چقدر کری میخوندی الان چون دیدی تیم داره برای بقا می جنگه دنبال بهانه هستی چرا بازی با گهرو نمیگی که داور گل صحیح گهرو نادیده گرفت اونجا خبری از پشت صحنه نبود؟؟؟؟؟؟
 • رضا IR ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  پنالتی که روی بازیکن هرمزگان کرد بازیکن پرسپولیس یادت رفت؟ که داد میثاقیان در اومد؟...گل تیم گل گهر چی؟
 • بدون نام SE ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  34 6
  کاردان سر کار نیست همین .
 • امير تبريز اوغلي IR ۲۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۸
  29 38
  پس پس هم شد تيم اخه؟
 • خورشید بی غروب 7 IR ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
  29 5
  به شما که بد نمیگذره
 • علی چوبله IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۹
  28 4
  سردار سهمیه سوختشون کم کن تا به عقل بیان