قائم مقام حزب اعتمادملی میهمان آخر هفته کافه خبر بود.

حجت الاسلام رسول منتجب نیا که امروز -پنجشنبه- در گفت و گو با خبرآنلاین آخرین وضعیت حزب اعتمادملی را تشریح کرد. وی در بخشی از این گفت و گو درباره متهم شدن اصلاح طلبان به ناهماهنگی و بعضا تعارض با رهبر انقلاب گفت: ما اصلاح طلبان ریش سفیدتر مدعی هستیم بیشترین تبعیت و احترام را ما به شخص رهبری گذاشته ایم.

وی تصریح کرد: این شیوه و منش اصلاح طلبان بوده و هست، نه بچه ای که در یک جایی کاری کرده است.

وی گفت: تا قبل از رحلت حضرت امام ما در مجمع روحانیون مبارز با آیت الله خامنه ای رقابت سیاسی داشتیم ولی بعد از آن دیگر اینگونه نبود.
منتجب نیا تصریح کرد: ما همیشه حرمت مقام معظم رهبری را حفظ کرده ایم و تبعیت ایشان را لازم دانسته ایم هرچند برخی اوقات سئوال و نظر دیگری داشته ایم.
وی ضمن مقایسه دوره ریاست جمهوری آقایان خاتمی و احمدی نژاد گفت: در 8سال دوره ریاست جمهوری آقای خاتمی یک کلمه، جمله یا گام کوچک خلاف نظر رهبری وجود نداشت؛ آقای خاتمی هر هفته روزهای دوشنبه خدمت آقا می رفت و در بسیاری از موراد پس از جلسه نظراتش تغییر می کرد. ایشان در آن موارد حتی یک مورد دهن کنجی، قهر و غیظ نداشت و نظر رهبر انقلاب برای ایشان حجت بود.
منتجب نیا ضمن مرور خاطراتی درباره تبعیت جریان اصلاحات از نظرات آیت الله خامنه ای گفت: در انتخابات دور چهارم مجلس علی رغم اینکه می دانستیم مجمع روحانیون مبارز شکست می خورد اما بنا بر دستور مقام معظم رهبری وارد صحنه شدیم و در انتخابات شرکت کردیم.
وی در بخش دیگری از این گفت و گوی تفصیلی که به زودی در خبرآنلاین منتشر خواهد شد ضمن انتقاد از اتهام هایی که به اصلاحطلبان زده شده است گفت: بعد از انتخابات 88 به کرات گفتیم حرمت ها باید حفظ شود حتی به کسی اجازه نمی دهیم به آقای احمدی نژاد که رئیس جمهور است توهین کند.

مشروح گفت و گوی خبرآنلاین با حجت الاسلام رسول منتجب نیا به زودی منتشر خواهد شد.

/2727

کد خبر 251914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • عمو اغلی IR ۲۰:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
  5 47
  آقا من دم خروس را باور کنم یا قسم حضرت عباس را؟
 • سروش IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
  22 3
  کاملا درست میگویند در ان زمان تابع محض بودند بخصوص اقای خاتمی عزیز از هر نظر دولت اصلاحات با این دولت تفاوت ماهوی داشت بخصوص اقتصادی و بین المللی
 • بدون نام US ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۸
  0 6
  یعنی شما رقابت نداشتید ایشان داشتند؟