اخیرا برخی رسانه​های بیگانه از دیدار حجت​الاسلام والمسلمین ناطق نوری و سید محمد خاتمی خبر داده​اند.

به گزارش خبرآنلاین، این نخستین بار نیست که شایعه چنین دیداری مطرح می​شود و چندی پیش نیز تحلیل​هایی با عناوین «مثلث  خاتمی، ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی» عنوان شده بود که آن را مقدمه حضور اصلاح طلبان در انتخابات می​خواند و ناطق نوری و هاشمی رفسنجانی را نزدیک به اصلاح طلبلن معرفی می​کرد که در چنین مثلثی به دنبال راهکارهای اجرای «دولت وحدت ملی» هستند.
تکرار این شایعه در حالی صورت می​گیرد که اساسا دیداری بین آقایان خاتمی و ناطق نوری صورت نگرفته و این موضوع زاییده ذهن خیال پرور رسانه​های خارجی است.
همگام با برخی تخریب​ها در فضای داخلی کشور علیه ناطق نوری، برخی رسانه​های خارجی نیز از منظری دیگر به او می تازند. کما اینکه اخیرا باب شده هنگام نقل خبری درباره او و یا سیدمحمد جهرمی، از نسبتی ساختگی میان این دو سخن می​گویند و مدعی می​شوند که جهرمی داماد ناطق نوری است!
این شایعه در حالی مطرح می شود که سید محمد جهرمی داماد فردی به اسم محمد هاشمی جزه از کسبه میدان تره بار تهران است.

/29

کد خبر 254636

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۱۸:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
  30 1
  اینکه میگن با خاتمی دیدار کرده از نظر شما تخریبه؟
 • lمهدی IR ۱۹:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۸
  26 0
  بادرود خدا کند چنین اتفاقی بیفتد تا این افراد که توانایی وتجربه دارند کشورمان را از وضعیت کنونی نجات دهند وامید را به کشور برگردانند من بعنوان یک ایرانی عاشق وطن عاجزانه از این بزرگان قوم تقاضا دارم سکوت نکنند وکنار نمانند وفعالانه بخاطر خدا وبندگانش وارد عرصه رقابت ورفاقت شوند باهمه دردسرهای که گریبانش رامیگیرد. بخدا تندرو یها بجز بدبختی برای ایران نامیدی برای مردم ودین گریزی برای جوانان حاصلی ندارد.به امید سربلندی برای ایران وایرانی
  • بدون نام IR ۱۳:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   3 2
   جناب مهدی روزگاری جناب ناطق نوری رقیب جناب خاتمی در انتخابات بود و با پیروزی خاتمی اصلاح طلبان جشن پیروزی بر اصول گرایان را گرفتند . حال سوال من از شما اینست که چه شده که شما متمایل به انتخاب جناب ناطق نوری و امثالهم شده اید ؟ جناب ناطق خط عوض کرده یا جنابعالی ؟
 • مهدی IR ۱۷:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  0 1
  بادرود دوست من انروز هم اگر اصلاح طلبان تند روی نمیکردند و اعتدال را رعایت میکردند و رای انهای که به اقای ناطق رای داده بودند محترم می شمردند ودر مسایل سیاسی کشور انها را به اندازه رای شان درنظر می گرفتند امروز را نمی دیدیم علت ریاست جمهوری اقای احمدی ن‍ژاد تند رویهای دو جناح بود واگر در بازی سیاست اشتباهی رخ دهد باید تجربه گردد تا اینده را بهتر ساخت همه ما ایرانی هستیم وبرای سرفرازی این مرز وبوم از هیچ کوششی نباید دریغ کنیم .پاینده باشی