کیهان نوشت:

«ممكن است در انتخابات اصلاً تقلبي هم نباشد. ولي انتخابات طوري كاناليزه شود كه بخش قابل توجهي از جامعه نتواند نظرش را ابراز كند و همه جريانات كانديدا نداشته باشند يا در معرفي و دفاع از نامزدها و برنامه هاي خود آزاد نباشند. اين تقلب نيست ولي محدود كردن حق انسان هاست».
محمد خاتمي، با اين اظهارات كه در جمع تعدادي از اهالي گرگان و استان گلستان مطرح كرده است، اگرچه با تلويحي نزديك به تصريح از ادعاي قبلي خود و هم پيمانان خارجي خويش درباره تقلب در انتخابات عقب نشيني مي كند. براي آن كه مديران بيروني فتنه را كاملاً مأيوس نكند، مي كوشد تعريف ديگري از آزاد نبودن انتخابات در ايران اسلامي ارائه بدهد.
خاتمي مي گويد «ممكن است انتخابات طوري كاناليزه شود كه بخش قابل توجهي از جامعه نتواند نظرش را ابراز كند و همه جريانات كانديدا نداشته باشند» و توضيح نمي دهد كه كدام بخش از جامعه مورد نظر ايشان است. مثلاً در انتخابات 88 كه خاتمي و موسوي و كروبي در همكاري آشكار با مثلث آمريكا و اسرائيل و انگليس و دلارهاي ملك عبدالله سعودي دست به فتنه گري زدند، كانديداي آنها يعني ميرحسين موسوي علاوه بر حمايت كساني كه هويت واقعي اصحاب فتنه را نمي شناختند پس از شناخت از حمايت آنها دست كشيدند، همه گروهها و جريانات ضدانقلاب نظير منافقين، بهايي ها، ماركسيست ها، سلطنت طلب ها، كلان سرمايه داران و... نيز با اعلام رسمي به حمايت از آقاي خاتمي و موسوي و كروبي برخاسته بودند. بنابراين انتظار آن بود كه آقاي خاتمي به جاي تكرار عبارت «بخش قابل توجهي از مردم كه نمي توانند نظرشان را ابراز كنند» كه سالهاست از سوي رسانه هاي بيگانه عليه جمهوري اسلامي ايران تكرار مي شود، توضيح مي دادند كه كدام بخش از مردم جامعه مورد نظر ايشان بوده است؟!
خاتمي در ادامه همين سخنراني مي گويد از نگاه اصلاح طلبان «اسلامي كه امام گفت مي تواند نجات دهنده باشد نه اسلامي كه مي گويد مردم هيچ حقي ندارند، رأي مردم تشريفاتي است!»
آقاي خاتمي كه به حركت در جاده يكطرفه عادت دارد توضيح نمي دهد كه؛
الف: چه كساني در جريان فتنه 88، آراي 40 ميليوني و حماسي مردم را كه نشانه غيرقابل انكاري از اوج مردم سالاري در جمهوري اسلامي ايران بود با شعار دروغين تقلب ناديده گرفتند و به هيچيك از موازين قانوني تن نداده و با دستور علني وزارت خارجه اسرائيل دست به آشوب خياباني زدند. مگر قرار نبود صندوق هاي مورد اعتراض سران فتنه با حضور خود آنها و يا نمايندگانشان بازشماري شود؟ ولي علي رغم موافقت اوليه، از حضور براي بازشماري خودداري ورزيدند؟! بنابراين چه كساني رأي مردم را تشريفاتي معرفي كرده بودند؟!
ب: مي گويد اسلامي كه... و بايد پرسيد مگر شما نبوديد كه در آشوب هاي فتنه 88 روي واژه اسلام از نام مقدس جمهوري اسلامي ايران خط كشيديد؟! و مگر شما نبوديد كه مي گفتيد «جمهوري ايراني» مي خواهيم نه اسلامي؟!
ج: مي گويد اسلام امام... و توضيح نمي دهد كه مگر آقاي خاتمي و اراذل و اوباش حامي ايشان نبودند كه تصوير مبارك حضرت امام(ره) را پاره كردند و...
مگر شما روز قدس كه يادگار حضرت امام(ره) براي جهان اسلام بود، به دستور و توصيه مستقيم اسرائيل، به نفع رژيم صهيونيستي شعار نداديد؟ مگر روز 13 آبان به نفع آمريكا عربده نكشيديد؟ و مگر در پي اين وطن فروشي ها و خيانت هاي شما نبود كه نتانياهو با صراحت از اصلاح طلبان با عنوان بزرگترين سرمايه اسرائيل در ايران ياد كرد؟! و اوباما، حمايت همه جانبه از شما را يكي از اهداف استراتژيك آمريكا براي مقابله با نظام اسلامي ايران دانست و...
گفتني است چندي قبل علي شكوري راد، از اعضاي شوراي مركزي حزب مشاركت و نزديكان خاتمي كه در ميان مدعيان اصلاحات به «دهن لق» شهرت دارد، طي مصاحبه اي انكار نكرده بود كه براندازي مي تواند، بخشي از برنامه نهايي جبهه اصلاحات باشد!
/2929
کد خبر 254788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 86
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام IR ۰۹:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  از جنس تحلیل های کیهان بدم میاد
  • آرش IR ۱۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   دقت کردید تو غرب هر چی به مقدسات مسلمانان توهین می شود مسلمانان هیچگاه به مقدسات آنها توهین نمی کنند. این یعنی فرهنگ و انسانیت که شما فحش نمی دهی حتی اگر مخالفت به تو فحش بدهد. چون اصول و چارچوب انسانی داری. حالا شده حکایت اصولگرایان و اصلاح طلبان که هر چی از دهانشون در میاد به اصلاح طلبان و طرفداران ایشان می گویند اما هیچگاه نشده مقابل به مثل شود. خبر آنلاین نترس چاپ کن
  • بدون نام IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   73 5
   آقای محمد که نظر دادی"خواهش میکنم امثال خودتو که عمدتا تو این سایت هستین رو همه مردم ندونیین" نکنه شما که 52 تا رای منفی داری جزو اکثریت مردم هستی؟؟
  • بدون نام IR ۱۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   290 8
   اینها تحلیل نیست. لجن پراکنی است!
  • بدون نام IR ۱۴:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   179 7
   خیلی خیلی خیلی.................................... بدم می اد
 • بدون نام IR ۰۹:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  576 7
  نه نبودن. از کسی که فقط از پاره شدن عکس فیلم گرفت بپرسید کی بود. یعنی نمی تونست دوربین رو بیاره بالاتر؟!! مردم خیلی چیزها رو درک میکنند
  • بدون نام IR ۰۱:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۹
   33 2
   هرکسی میتونه این کاره کرده باشه یه عکسو بچه سه ساله هم میتونه پاره کنه مهم فیلم بردارشه
 • اصلاح طلب IR ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  296 7
  آقایان کیهان نشین اقای شریعتمداری ؛ ما از کجا بدانیم آنهایی که عکس امام رو پاره کردند طرفداران اصلاحات و خاتمی بودند و هستند؟؟؟
 • بدون نام IR ۰۹:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  ارازل؟ خاتمی؟ !!!!!
 • بدون نام IR ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  271 6
  حالا مگه ثابت شده که پاره کردن عکس امام کار خاتمی بوده ؟ خودتون بریدید و دوختید و اعلام کردید که کار اینها بوده و بهشون اجازه دفاع هم ندادید .
 • بدون نام IR ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  در مورد دلارهای عربستانی ، حضرت آقا در دیدار نمایندگان خبرگان رهبری در سال 89، به امام جمعه موقت تهران توصیه نمودند که از تریبون ها عمومی در جهت تخریب افراد استفاده نکنید و نسبت به تصحیح منابع اطلاعاتی بپردازید ، انشاالله که همگی پیرو ولایتم مخصوصاً در روزنامه ی که از پول بیت المال تامین می شود . و ما میتوان جز هیجکدام از این گروههای معاند، ضدانقلاب نظير منافقين، بهايي ها، ماركسيست ها، سلطنت طلب ها، كلان سرمايه داران و... نبود و نظام ، انقلاب ، رهبر معظم انقلاب و مسئولین خدمتگزار را دوست داشت و گوش به فرمان ولایت فقیه بود .
 • 555 IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  440 9
  تودیدی عکس کی پاره کرد؟؟؟؟؟ تو آن شلوغی چطور دوربین صدا سیما فیلم عکس پارعه شده راگرفته خدا میدونه ؟؟؟؟؟!!!!!
 • امیر علی IR ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  صداقت خاتمی بر کسی پوشیده نیست و انگ امریکا و اسراییل به ایشان نمی چسبد
  • فرید IR ۱۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   بله از مواضعشون بعد از تسخیر سفارت آمریکا معلومه ...
  • lila IR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   114 5
   خاتمی سیاستمداری ملایم و بشردوست و مؤدب است که همه ی ما کمابیش به ایشان ارادت داریم و می دانیم که این وصله ها به ایشان نمی چسبد و اگر سکوت کرده، از ادب و متانت و صبوریشان است نه خطاکار بودنشان. بااین حال من یک ایراد به ایشان وارد می دانم و آن این که ..... اگر ذره ای از شجاعت احمدی نژاد را در کنار همین ادب و شکیبایی می داشت، ایران رئیس جمهوری بهتر از ایشان به خود نمی دید. از سایت خوب خبرآنلاین استدعا دارم نظرم را منتشر کنند.
  • علی IR ۱۵:۳۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۴
   4 0
   مشت نمونه خروار است.یه نگاه به این علامت ها همه چیز رو مشخص می کنه.
 • اصلاح طلب IR ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  خبر انلاین محترم خواهش میکنم یکبار نظر سنجی بگذارید و از مردم سوال کنید که: حرفها و نوشته های کیهان و آقای شریعت مداری را قبول دارید یا نه؟ اون موقع خیلی چیزها مشخص می شود... هرچند الان تیراژ و خرید روزنامه کیهان که مفت هم هست گویای خیلی چیزهاست...
 • بدون نام IR ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  197 5
  اولامگردرسال 1357بانکهاآتش زده نشد؟آیاتقصیرازامام راحل بود.ثانیانحوه فیلمبرداری وپاره کردن عکس نشان ازساختگی بودن آن داشت مثل کارناوال عصرعاشوراکه برای خراب کردن وجه آقای خاتمی عزیزقبل ازانتخابات دوره آقای خاتمی ساخته شده بود.
 • بدون نام IR ۱۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  صحبت آقای خاتمی درخصوص محدودکردن حقوق انسانها ربطی به انتخابات دوره قبل نداشت که تقلب درخصوص آنراردویاقبول کرده باشند.
 • بدون نام IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  تفاوت تفکر ! تفاوت بیان ! تفاوت اندیشه ! تفاوت اخلاق .. وجه تمایز خاتمی با امثال کیهان و آقای رییس در موارد بالاست . زنده باد عشق . درود بر سید بزرگوار
  • بدون نام IR ۱۲:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   307 9
   دوست عزیز این سبک ادبیات که بکار برده شده مفهوم همان مثل معروف ماست که می گوید " از کوزه همان برون تراود که در اوست "
 • بدون نام IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  فقط یه نفر پاره کرد. آنهم در تلویزیون دیده شد و بس. حالا اون یه نفر کی بود؟! از کجا پیداش شد؟! مال کجا بود؟! خدا عالمه
 • محمود ع IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  چرا مدرکی در مورد دلارهای ملک عبداله منتشر نمیکنی؟؟ ان سید مظلوم محبوب تمام ایران است.مگر کامنت های مردم زیر مصاحبه مرتضی نبوی را نمی بینی؟؟ ا
  • بدون نام IR ۱۲:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   همه پولا خرج شد رفت مانتو های دختر های فیروزه ای که یادتون نرفته
  • محمد IR ۱۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   خواهش میکنم امثال خودتو که عمدتا تو این سایت هستین رو همه مردم ندونیین
  • بدون نام IR ۱۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   آقا محمد منم خواهش می‌کنم امثال خودتون رو که عمدتا فکر می‌کنید که همه مردم هستید رو همه مردم ندونین ...
 • بدون نام FR ۱۰:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  درود بر خاتمی
 • محسن IR ۱۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  145 6
  نه تصویر امام(رض) ممکنه توسط ارازل و اوباش به آتش کشیده شده باشد حتی همان ارازل و اوباش برای امام (رض) احترام قائلند اما..... ولی این را یقین صد در صد دارم و دارید که آقای خاتمی از این چنین انگ هایی مبراست . از خدا بترسد ااز حساب و کتاب قیامت بترسید اونجا عدالت خدواند آگاه و حکیم اجرا می شود اونجا ظاهرسازی و ریا رنگی ندارد . پس از آن روزبترسید
 • بدون نام IR ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  هر کاره ای میخوای باش من طرف دار خاتمی هستم حق اهانت نداری و برای چی چند نفر را که معلوم نبود کی بودن واز کجا آمده بودن به امام( ره) اهانت کردن را به دیگری نسبت میدهی میخواهید تخریب کاندیدها بکنید
 • بدون نام IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  كيهان جان پاره كنندگان عكس حضرت امام همان كساني بودند كه سال 76 كارنوال شادي عصز عاشورا را راه انداختند.
  • بدون نام IR ۱۱:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   135 3
   احسنت فقط ای کاش این حافظه تاریخی در متن جامعه بود نه فضای مجازی
  • بدون نام IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   256 5
   كيهان شايد خيلي چيزها باشد، اما مطمئنا جان نيست!
 • سعید IR ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  روزنامه کیهان زیاده روی میکند ،آقای خاتمی هیچ نقشی در آن زمان نداشت.
 • بدون نام IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  171 7
  دنیا در مقابل خاتمی تعظیم کرده اونوقت اینجا این تهمتهارو بهش میزنن. بهتر است بخاطر خدا هم که شده یه بار چشممون رو روی حقیقت نبندیم آقای شریعتمداری!
 • بی نام US ۱۱:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  171 7
  لطفاً این بازیها را تمام کنید!!! 40 میلیون رای کجا بود؟؟؟؟؟؟ مردم کجای قصه شما هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخرتی در راه است، قیامت دور نیست!!!
 • !!!!!؟؟؟؟ IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  137 4
  واقعا نمی دونید یا خودتان را به ندونستن میزند ؟؟؟ آقای روزنامه کیهانی !!!! عکس امام رو کسی پاره کرد که احساس خطر کرد نه به قول شما و آقای احمدی نژاد ارازل و اوباش !!! در ضمن آقای خاتمی عاقل تر و با فکر تر از ای حرفاست!!!!
 • دکتر سامان IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  96 7
  عکس حضرت امام توسط کسانی پاره شد که مرد پست سیاست و تزویر و ریا هستند، آنهایی که در صفین قرآن بر سر نیزه کردند و از این آشوب به سود خود بهره جستند!!!هم کیهان به خوبی می داند چه کسانی به تصویر مبارک امام جسارت کردند هم اصلاح طلبان و هم مردم فهیم ایران...انسان های بی منطقی که از توهین ابا ندارند،اینها نه اصلاح طلبند و نه کیهانی !اینها فقط برای ایجاد تفرقه و همین اتهام زنی دست به چنین اعمالی زدند و متاسفانه برخی از ما ناخواسته در دامشان اسیریم!!بترسیم از روزی که همه حسرت بخوریم که تا نابودی دشمن فقط ده ضربه شمشیر فاصله بود و ما میدان را خالی کردیم.
  • یه ایرانی IR ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   45 4
   در دهی مشهدی حسن رو کرد به مشهدی تقی و گفت: مشدی میشه علوفه هامو امسال رو تویلت انبار کنم مشدی نگاهی کردو گفت چرا نمیشه مشدی این چه حرفیه تویله متعلق به خودته . یه شیطان صفتی اینو میشنوه و بعد از اینکه مشهدی حسن علوفه هاشو رو تویله مشهدی تقی انبار کرد میره سر وقتشون و یه کبریت می زنه همه رو آتیش میزنه و فرار می کنه ... به خاطر این آتش سوزی بین مشهدی حسن و مشهدی تقی دعوا میشه این به اون می گه خدا لعنتت کنه که باعث شدی گاو و گوسفند من حروم شن و اون به این می گفت خدا تو رو لعنت کنه که از روی نفرت با تو علفای امسال من هم از بین رفت خلاصه این تف و لعنت ها ادامه داشت و هنوز هم داره ...! اما هیچکی نگفت خدا لعنت کنه کسی که کبریت و زد!!!!
  • بدون نام IR ۰۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
   12 1
   اشتباهی منفی زدم عذر میخوام
  • محسن IR ۱۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
   10 1
   عالی گفتی دکتر سامان اما ؟؟؟؟؟
 • محمد هادی IR ۱۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  137 4
  روزنامه ها دیگر رو هم اجازه میدن به همین راحتی توهین کنه به مردم؟؟؟
 • بنده خدا IR ۱۱:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  255 6
  الان در ماه آبان هستیم و مناسبتهای انقلابی به آرامی دارند از راه می رسند. از 13 آبان ، بارها ديده ام تصاویری از عکسهای امام و رهبر رو که بعد از راه پیمایی در گوشه و کنار خیابون ها افتاده است ، و ..... آقاي شريعت مداري اين هم کار اصحاب فتنه است؟
 • حسن IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  294 7
  ایکاش کیهانیها یک ذره دغدغه ایران راداشتندومیدیدند سیاستهای غلط انها مملکت رابه کجا کشونده
 • بدون نام IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  خاتمی دارد مزد ترسش را زمانی که در قدرت بود از آقای شریعتمداری می گیرد ایشان برای خاتمی حقوق بازنشستگی می پردازند
  • بدون نام IR ۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   80 3
   وات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 • بدون نام IR ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  337 7
  یعنی ما که طرفدار خاتمی هستیم از اراذل و اوباشیم!! خیلی جالبه پس شریعتمداری انسانی کامل و اخلاقمداری است!!!!
 • بدون نام IR ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  203 7
  و باز هم کیهان!!!
 • بدون نام GB ۱۲:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  135 3
  چه کسانی بودند شب عاشورا شیشه بیت امام رو شکستند؟شکسنن شیشه بیت امام و بر هم زدن مراسم امام حسین شب عاشورا توهین نیست؟ آقای شریعتمداری بگممممممممممممممم؟
 • بدون نام FR ۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  278 8
  کافر همه را به کیش خود پندارد برادر حسین!
 • بدون نام US ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  248 7
  تقاضا مي‌كنم آقاي شريعتمداري هر چه زودتر داستان‌هاي سياسي-تخيلي‌شان را جمع‌آوري و منتشر كنند. حيف است واقعا.
 • بدون نام IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  268 7
  درود بر خاتمی واصلاح طلبان از تحلیل های یکنواخت کیهان که با پول بیت المال نشر میشه خسته شدیم
  • بدون نام IR ۱۶:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   6 89
   خوب میتونی نخونی اینهمه نشریه اصلاح طلب که همش با پول افراد فرهیخته نشر میشه
 • بدون نام IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  155 4
  به الله قسم که اگر کوچکترین مدرکی بر علیه این سید بزرگوار وجود داشت تا الان ایشون رو آتیش میزدن امثال این آدم و دار و دستش. اینا هنوز نمیفهمن که به قول عادل فردوسی پور "مردم جیگر کلاه قرمزی نیستن" حالم به هم میخوره از این آدمای الکی
 • بدون نام IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  111 3
  این هم از عجایب است که کیهان خود را طرفدار اما می د اند و آقای خاتمی را ضد امام (ره)؟ کیهانی ها چیزی در باره صداقت می دانند؟
 • بدون نام IR ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  115 4
  براي قضيه پول عربستان صعودي اگه مدركي هم دارند ارائه كنند ممنون مي شيم
 • بدون نام IR ۱۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  65 3
  براي قضيه پول عربستان صعودي اگه مدركي هم دارند ارائه كنند ممنون مي شيم
 • شهروند IR ۱۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  150 3
  اقای شریعت مداری شما واقعا به قیامت و روز حساب اعتقاد دارید؟
  • بدون نام IR ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   8 71
   شهروند عزیز و محترم : ببخشید ، قیامت و روز حساب یعنی چی ؟ لطفا" برای بنده شفاف فرمائید . امضاء - فرض شود مثلا" از طرف یک نماینده فرضی کیهان باشد
  • روز حساب IR ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   88 2
   اقای بدون نام وفرضا کیهانی زوز حساب روزیست که نقاب از چهره چاپلوسان خود مومن و انقلابی های جبهه ندیده سینه چاک.مداحان سیاسی کار و فتنه گر هایی که فتنه انها مردم رو جیگر حساب میکرد. روز حساب روزیه که دیگه نمیشه دروغ رو عین راست جلوه داد.روزیه که تو چشمت وجلوی 70 ملیون ادم براحتی راست رو دروغ ودروغ رو راست کرد. فهمیدی .هنوز هست که اینجا نمیزارن ولی روز حساب گفته میشه
  • بدون نامی که معنای قیامت را پرسید IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
   20 0
   دوستان عزیزی که به بنده حقیرحمله ورشدید:فکر میکنم اینجاسوء تعبیری رخ داده.منظورمن این استکه، شخصی که بدینگونه ناجوانمردانه به آقای خاتمی حمله میکندوهمراهان ایشان را اراذل و اوباش میداند احتمالا" معنای روز قیامت و روز حساب را نمیداند و در نتیجه از شهروند محترم،معنی آنها را سئوال میکند.
 • بدون نام NL ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  142 3
  ارازل انایی بودن که به نوه امام بی احترامی کردن.....
 • بدون نام IR ۱۳:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  10 67
  .... رهبر انقلاب اسلامی همچنين در نصيحتی به بزرگان نيز، خاطر نشان كردند: مواضع درست، بيان صحيح و پرهيز از تأثيرپذيری از خبرهای دروغ جزو وظايفی است كه بزرگان بايد به آن كاملاً توجه كنند....
 • بدون نام IR ۱۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  111 4
  گر مسلمانی از این است که آقای ح. ش دارد!! وای اگر از پی امروز بود فردایی!!!!
 • مهدی IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  113 3
  درود خدا بر تمامی پاک اندیشان و روشنفکران فارغ از هر رنگ و زبانی و نژادی .و درو د بیکران خدا بر خاتمی عزیز که صبر محبت صداقت اعتدال و انسانیت را معنا میکند
 • بدون نام IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  86 3
  لقمان حکیم را گفتند ادب از که آموختی؟ گفت چه عرض کنم الان دیگه خیلی سخت میشه جواب داد !!!
 • بدون نام IR ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  96 6
  خبر آنلاین لطفا در خبری واکنش مردم و مخاطبین را به نوشته های کیهان منتشر نمایید . سپاس
  • بدون نام IR ۱۶:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   6 39
   واکنش مردم!!!!!!
 • امیر IR ۱۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  37 6
  یه سوال این نشان پرچم کنار اسم نظر دهندگان چه مفهومی داره ؟؟؟!!
  • قاسم IR ۱۵:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   9 27
   من فکر میکنم خبر آنلاین بسته به نوع نظرات هر کسی این پرچم ها رو به احتزاز در میاره
  • بدون نام IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   39 4
   نشان میده IP شخص مربوط به کدوم کشوره
  • بدون نام IR ۱۹:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
   21 3
   این پرچم های رنگارنگ نشانه لطف اقایان در فیلترینگ اینترنته (استفاده از سرورهای خارجی ساکس و وی پی ان)
 • قاسم IR ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  سلام به همه دوستداران اصلاحات... آقای خاتمی به ظاهر سید روزی هم نوبت ما خواهد شد آبروی هر چه سید است شما با این تهمت های بی روا بردید شما به خاطر این که 2 روز بیشتر در منصب خودتون باشید چه حرفهای ... میزنید خلاص
  • بدون نام IR ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
   30 0
   آقا قاسم : علیک السلام . یعنی هموز هم دنبال نوبت هستید ؟ هنوز هم میخواهید ؟ هنوز کافی نشده براتون؟ شما اصلا" توجه دارید که کی به کی داره تهمت میزنه ؟آقای خاتمی چه گفته که مدعی هستید آبروی هر چه سید را برده است ؟ بنده یک سید طباطبائی هستم و آقای خاتمی نه تنها آبروئی را از من نبرده بلکه بسیار هم خوشحال هستم که ایشان هم سید هست . اینهم از همان ادعاهای تخیلی و آآبکی هست که خودتون و دو سه نفر را دیگر را همه چیز میدانید و حمع کثیر دیگر را هیچ . ما که دعا میکنیم به راه راست و صحیح هدایت شوید . البته اگر دیگر فرصتی برایتان باقی باشد . یک سئوال دیگر : مطمئن هستید جمله بندی و اسامی نوشته شده در کامنتتان صحیح و منطبق با نطر واقعیتان هست ؟
 • علی حسنی IR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  105 5
  کمی به کامنتها توجه کنید واکنش مردم را نسبت به آقای خاتمی ببینید بعد نظر بدهید خاتمی را دوست دارند چون محجوب است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا شما با خاتمی مشکل دارید مردم خاتمی را دوست دارند اگر صداقت دارید این کامنت را بزار
 • عادل IR ۱۵:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  70 4
  نه کاره ایناست نه کاره اوناست، از این و آن نیست، از ماست که بر ماست.
 • بدون نام IR ۱۶:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  51 5
  بازگشت به عقلانیت ودوری از افراط وتفریط راه نجات وموفقیت است. سید خاتمی هم آدمی نیست که آقای شریعتمداری به تصویر می کشد. هر انسانی اشتباه می کند اما یقینا سید خاتمی از رجال خیلی خوب این مملکت هست وامید زیادی بر بازکشت ایشان به میدان سیاسی هست اما باز هم باید مواظب دو گرایش هست یک افراطیون داخلی که اینها خیلی زیاد شدند دو آدم هایی که با ابر قدرت ها مشکلی ندارند وحاضرند بابت منافع سیاسی خیلی از اصول محکم انقلاب را زیر پا بگذارند. صحبت من با آقای شریعتمداری این است که چرا از رهبر عالیقدر مان یاد نمی گیریم. چرا نا خواسته داریم آدم های خوب ودلسوز را از دست می دهیم. جذب حد اکثری با صحبت های اقای شریعتمداری به دست نمی آید. مدارای رهبر را یاد بگیرید
 • فرزاد IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  50 2
  جناب آقاي خاتمي ازجمله شخصيتهاي با سواد تاريخ فعلي وآينده كشور ما بوده وهستند.وبر اساس آينده نگري چنين سالهايي (زمان فعلي وشرايط بد اقتصادي واجتماعي ) بعضي مخالفتها وحركتها را داشته اند.هنوز محبوبيت خاصي در بين مردم داشته ودارند. وانگهي تا حالا مثل شما ها وسياسيون فعلي كه از صهيونيسم و... خط وخطوط نمي گرفته اند.
 • بدون نام US ۱۷:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  38 1
  خبرررررررررررررررررررررررررررررررر آنلاییییییییییییییین چرا نظرات ما را نمیزاریییییییییییییییییییییییییییی
 • بدون نام IR ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
  49 1
  نه سید ما خیلی مظلومه نه ... هیچکس به اندازه مردم که کمرشون داره از این دعواها و لجبازی ها میشکنه مظلوم تر نیست...
 • مصطفی US ۱۰:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
  48 4
  بزودی کیهان به تاریخ خواهد پیوست !
  • بدون نام IR ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۰
   35 4
   ایشالله
 • arman IR ۰۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۱
  11 8
  خبرانلاین . خودش تبدیل به یک نشریه دیکتاتور صفت شده .واقعا نمدونم چرا اصلا نظر های منو منتشر نمیکنید . مگر من توهین کردم یا افترا گفتم . حداقل به احترام اینکه من هم جز مخاطبین شما هستم منتشر کنید . متنفر شدم از این کارتون . و مذخرفترین نشریه مجازی همین خبر انلاین است . بلی مذخرف است چون . صد بار کامنت گذاشتم منتشر نکردید . ولی وقتی اقای اراذل اوباش . من و خیلی های دیگر اراذل اوباش مینامد شما منتشر میکنید . نکند برای انتشار کامنت هم معرف بیاریم . کامنت های تندتر از کامنت مرا منتشر کردید . چون دغدغه محاطب ندارید . چون شما هم رانت خور فرهنگی هستید .بدون رغیب
 • arman IR ۰۳:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۳
  15 0
  اقا من معذرت میخوام عصبانی بودم به خبر انلاین حمله کردم . این از این . اما خبر انلاین خیلی نامردی . اوون همه کامنت گذاشتم فقط اینو منتشر کردی . واقعا که با مطبوعاتچی جماعت نمیشه در افتاد . اما در مورد اقای شریعتمداری . هر نظری رو منتشر کنید چون ایشان هم هر نظری دارن منتشر میکنن . راست دورغ . توهم . افترا . تهمت . من خودمم به نظر قبلی خودم منفی دادم .اما یه تجدید نظری در نحوهانتشار کامنت ها بشه لطفا . بابام زیر شلوار نتانیاهو دیگه مورد منکراتی نداره که وقتی من در مورد زیر شلوار نخست وزیر اسراییل نظری میدم شما منتشر نمکنید . خب اینم یک نظره مثل 5 دقیقه ای که اخیرا ایشان گفتن .اصلا شما از کجا فهمیدین شاید من میخواستم براش زیر شلوار بدوزم .در عرض 5 دقیقه
 • حسین IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹
  10 1
  شریعتمداری وهمفکرانش از خاتمی می ترسند.
  • بی نام A1 ۱۰:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۹
   0 0
   سلام . اگر فتنه 88نبود معادلات سیاسی جهان بنحوی تغییر میکرد که نه تنها کسی جرات نمیکرد با مسلمانان دنیا چنین رفتارهای وحشیانه ای داشته باشد بلکه به غیر مسلمانان دوستدار ایران نیزجرات جسارت پیدا نمی کرد،با ایران مقتدر که جای خود دارد.از شما خواهش میکنم به اطلاع سران فتنه(هاشمی و خانواده،موسوی،کروبی،خاتمی و...) ودوستدارانشان برسانید،اگر در آن دنیاآنها را مقصر فتنه هایی مانند زنده سوزی و مثله کردن در میانمار،سوریه،عراق،پاکستان و... دانسته شدند تعجب نکنند. ممنون
 • بدون نام IR ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۱
  1 0
  سلام اگر فتنه 88نبود معادلات سیاسی جهان بنحوی تغییر میکرد که نه تنها کسی جرات نمیکرد با مسلمانان دنیا چنین رفتارهای وحشیانه ای داشته باشد بلکه به غیر مسلمانان دوستدار ایران نیزجرات جسارت پیدا نمی کرد،با ایران مقتدر که جای خود دارد.از شما خواهش میکنم به اطلاع سران فتنه(هاشمی و خانواده،موسوی،کروبی،خاتمی و...) ودوستدارانشان برسانید،اگر در آن دنیاآنها را مقصر فتنه هایی مانند زنده سوزی و مثله کردن در میانمار،سوریه،عراق،پاکستان و... دانسته شدند تعجب نکنند. ممنون