ایسنا نوشت:

مهلت ثبت نام مودیان مالیاتی مشمول دستورالعمل‌های خوداظهاری و توافق عملکرد سال 90، در سامانه دریافت شماره اقتصادی و نیز مهلت پلمپ و دفاتر قانونی برای عملکرد سال 91، تا 15 آذر ماه تمدید شد.

علی عسکری، رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور دستورالعملی اعلام کرد: مودیان مشمول دستورالعمل‌های قبلی این سازمان که نسبت به پلمپ و تحریر دفاتر قانونی برای عملکرد سال 91 تا تاریخ 30 مهر ماه اقدام نکرده‌اند و یا در صورتی که تا تاریخ 30 آبان ماه برای دریافت شماره اقتصادی در سامانه سازمان امور مالیاتی کشور ثبت نام نکرده باشند، در صورتی که حداکثر تا تاریخ 15 آذر ماه سال جاری نسبت به پلمپ دفاتر قانونی برای عملکرد سال 91 و همچنین ثبت نام برای دریافت شماره اقتصادی اقدام کنند، با رعایت سایر شرایط دستورالعمل‌های مذکور برای عملکرد سال 90 مشمول خوداظهاری و توافق برحسب مورد خواهند بود.

/3131

کد خبر 259038

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امیر IR ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
    10 1
    اول یه سایتی درست کنید که جوابگوی این همه مراجعه کننده باشه بعد مردم رو وادار به ثبت نام در سایت کنید.اینقدر سرعت افتضاحه که برای ثبت نام کد اقتصادی از صبح تا شب تو این سایت داغون وقت گذاشتم آخرش هم موفق نشدم. واقعاً خجالت داره آقای علی عسکری