دبیر جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه وحدت سران قوا اهمیت بسیاری دارد، گفت: فرامین رهبری در این خصوص باید حتما عملی شود.

آیت الله محمدرضا مهدوی کنی دبیر جامعه روحانیت مبارز در حاشیه مراسم چهلم آیت الله انواری در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که مصداق های جامعه روحانیت برای انتخابات چه وقت اعلام خواهد شد؟، گفت: این مصداق ها را به وقتش اعلام خواهیم کرد.

وی همچنین در خصوص سوالی که پیرامون اصلاح قانون انتخابات پرسیده شد، افزود: من در این کارها وارد نمی شوم.

آیت الله مهدوی کنی همچنین در خصوص وحدت میان مسئولان و سران قوا اظهار داشت: وحدت سران قوا خوب است و اهمیت بسیاری دارد و فرامین رهبری در این خصوص باید عملی شود.
اقدامات اخیر احمدی نژاد به ضرر خود اوست

جانشین دبیر کل حزب موتلفه با بیان اینکه عزل و نصب های اخیر احمدی نژاد به ضرر وی تمام می شود و کارهای رئیس جمهور قابل تحلیل نیست، گفت: اینگونه اقدامات سوال بر انگیز و برخلاف نظر رهبری است که می فرمایند آرامش در کشور حاکم شود. 
اسد الله بادامچیان جانشین دبیر کل موتلفه در خصوص برنامه های انتخاباتی این حزب برای دیدار با برخی شخصیتها مانند آیت الله یزدی و جامعه روحانیت مبارز گفت: قصد داریم دیداری با این شخصیتها داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا موتلفه قادر است کاندیدای مستقل برای ریاست جمهوری داشته باشد، گفت: ما همیشه درانتخابات ائتلافی حرکت می کنیم و هنوز برای اعلام اینکه مستقل بیاییم یا ائتلاف کنیم زود است و در مجموع همه ما مصمم به ائتلاف هستیم.

وی همچنین ضمن انتقاد از عزل و نصب های اخیر دولت و رئیس جمهور گفت: عزل و نصب های احمدی نژاد به ضرر وی است.

بادامچیان با بیان اینکه کارهای رئیس جمهور قابل تحلیل نیست، گفت: ایشان در حکمی که به مشایی داد در فضای کشور حساسیت ایجاد کرد، برداشتن یک وزیر و دادن سه وزارتخانه دست وزیر دیگر کار نادرستی است. مگر در دولت احمدی نژاد فرد دیگر پیدا نمی شود.

وی با بیان اینکه اینگونه اقدامات رئیس جمهور سوال برانگیز و خلاف نظر رهبری که می گویند آرامش در جامعه باشد است، گفت: ما در صحنه بین المللی نیاز به وحدت داریم.

وی با بیان اینکه روزنامه ایران بد عمل می کند و رئیس جمهور هم حساسیت درست می کند، گفت: برای انتصاب یک فرد کافی بود یک جمله بنویسند که من شما را به این پست منصوب می کنم و نیازی به مدیحه نامه نبود.
/2727

کد خبر 262003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =