مهران مدیری بی شک یکی از محبوب ترین هنرمندان نزد مردم است که تابه حال کارهای طنز موفقی را از او شاهد بوده ایم

اما آخرین مجموعه او یعنی قهوه تلخ موجب دلخوری بسیاری از مخاطبانش شد برای مثال احمد و رعنا برای ما در این رابطه نوشته اند چرا مهران مدیری به یک باره قهوه تلخ را تمام کرد به نظر ما او با این کار اثر منفی ای را در ذهن مخاطبانش ایجاد کرد
واما مدیری در آغاز کار جدیدش یعنی ویلای من در این رابطه این طور توضیح داده است که: لازم است که توضیحاتی بدم راجع به قهوه تلخ که چرا پایان نداشت و چرا به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد

و قبل از آن یک تشکر بزرگ به همه شما بدهکارم به خاطر استقبالتان، به خاطر کپی نکردنتان و به خاطر حمایت شگفت‌انگیزی که از قهوه تلخ کردید. هیچ جوری نمی‌شود این را جبران کرد. حمایت شما از قهوه تلخ شگفت‌انگیز بود.
و این حق شماست که بدانید چرا قهوه تلخ قسمت پایانی نداشت و به بعضی از تعهدات خودش عمل نکرد، این وظیفه من است که به شما توضیح بدم (چشمم درآد).اما من بعضی چیزها را میتوانم بگویم. بعضی چیزها را نمی‌توانم بگویم. سعی می‌کنم یک حرفایی بزنم تا یک حرفایی زده باشم.
اما اینجا بگویم که، همین اول حرفام که حق با شماست همیشه. همیشه حق با شماست، اینها مشکلات من است، مشکل شما نیست، بدانید که می‌دانم این‌ها مشکلات من است حق با شماست، سعی می‌کنم یک حرفایی بزنم.
دو سال پیش که اساسا شبکه خانگی اختراع شد، دو سه سال پیش، هیچ کس نمیدانست این کار این‌قدر سخت و پیچیده است.یعنی از صفر تا صد این مسیر اینقدر سخت و پیچیده است.
موضوع قاچاق، موضوع لو رفتن DVD، موضوع نظارت کیفی و فنی، موضوع تولید این کار، موضوع تبلیغات و اطلاع رسانی، موضوع تکثیر و از همه سخت‌تر موضوع توزیع و پخش این کار در سراسر ایران، در هزاران هزار سوپرمارکت به فاصله از صبح تا شب، موضوع وقفه نیفتادن در پخش، موضوع نظم هفتگی این کار.
وقتی واردش شدیم فهمیدیم چقدر سخت و پیچیده است.همه سعیمان را کردیم صد و دو قسمت از قهوه تلخ ساخته و پخش شد.فقط چهار قسمت آخر ماند، شش قسمت آخر، ببخشید، یعنی دو مجموعه، یعنی می‌شود گفت فقط فینال این کار ماند که به مشکل برخورد. صد و دو قسمتش پخش شد.
اما این کار باید تمام می‌شد و باید به تعهدات خود عمل می‌کرد.اما این سختی‌ها برای ما به عنوان اولین تجربه شبکه خانگی پر از آزمون و خطا بود.
و الان تازه پیدا کردیم که چکار باید بکنیم و چه کارهایی را نباید بکنیم و چجوری باید اصلا این پروژه‌های این‌چنینی را مدیریت کرد و جلو برد. پیدا کردیم. یک مطلب کوچک عرض کنم از گذشته در بیست سال گذشته که من دارم برنامه‌سازی می‌کنم، حدود بیست سال شده، یک مرور کوچولو بکنیم، نوروز 72، که البته آنجا من بازیگر بودم! پرواز 57، ساعت خوش، سال خوش، نوروز 76، مجموعه 77، ببخشید شما، پلاک 14، 90 شب، طنز 80، پاورچین، نقطه چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره... کدام یک از این کارها ناقص ماند؟ کدام یک از این کارها قسمت پایانی نداشت؟
این لیستی که خدمتتان عرض کردم می‌شود هزاران هزار دقیقه برنامه، یعنی صدها ساعت برنامه، هرکدام این‌ها 90 قسمتی بودند، 100 قسمتی بودند، 136 قسمتی بودند و بعضی‌هاش 170 قسمتی، کدام یک از این کارها در 20 سال گذشته که من ساختم قسمت پایانی نداشته؟ پس حتما یک اتفاقاتی افتاده که قهوه تلخ قسمت آخر نداشت. چرا این یک کار برایش این اتفاق افتاد؟ حتما یک اتفاقات عجیبی افتاده که این کار ته نداشت. اما دوباره اینجا بگویم، حق با شماست. این‌ها مشکلات من است، مشکلات شما نیست! حق همیشه با شماست!
بعضی از مطبوعات و سایت‌ها این سوال را می‌کنند که تو که داری پروژه جدید شروع میکنی، اصلا چه تضمینی هست که باز این ناقص نماند؟ باز این به تعهداتش عمل کند؟
اینکه همه چیز این کار با من است، مسؤولیت تمام و کمال این کار با من است، تهیه کنندگی، کارگردانی، اجرای پروژه، ساخت و .. و هر آنچه که به این پروژه مربوط است، مسئولیتش با من است. جوایزش، کیفیتش، به اتمام رساندنش، پخش منظم هفتگی‌اش و هرچه که به این پروژه مربوطه است و اینکه دلیل اینکه این کار را شروع کردم اصلا این بود. شاید دو دلیل داشته باشد. من یک پروژه‌ای را شروع کردم به نام ویلای من در 44 قسمت. اصلا مهم‌ترین دلیل شروع یک پروژه جدید، همین بود. ترمیم کردن و پاک کردن هرآنچه که در کار قبلی اتفاق افتاد. این تنها کاری است که من میتوانم بکنم. چکار می‌توانم بکنم دیگر؟
تنها کاری که الان می‌توانم بکنم این است که یک پروژه جدید شروع کنم، به اتمام برسانم، پخش منظم کنم، جوایزش را بدهم و تمام.
قسمت آخرش بیایم بنشینم دوباره بگویم متشکرم و خداحافظی کنیم. یکی این دلیلش است، یکی نیاز جامعه‌مان به کمدی است. الان، در این شرایط؛ حالمان کمی خوب بشود.
کاری که من الان می‌توانم بکنم این است که با به دست آوردن تجربیاتی از کار قبل که حالا میدانم چکار باید بکنم، چکار نباید بکنم، یک پروژه‌ای را شروع کنم خیلی تر و تمیز، به اتمام برسانم و به تعهداتش عمل کنم. کار جدید یک کار 44 قسمتی است که هر هفته دو قسمت بیرون می‌آید. باز این کار را به این دلیل کمتر و سبک‌تر گرفتیم که بتوانیم بهتر مدیریتش کنیم، یعنی 22 هفته این کار پخش خواهد شد، 22 تا دو قسمتی، یک تیم بسیار خوب از بازیگران درجه یک این کار، بازیگران طنز دور هم جمع شدند برای این کار، این کار روی DVD9 تکثیر خواهد شد، DVD9 کیفیتش بسیار بالاتر است، حجمش بسیار بالاتر است و امکانات بسیار وسیع‌تری به ما می‌دهد. این کار علاوه بر شکل عادی خودش که مثل همیشه بیرون می‌آید، در یک شکل دیگر‌ش دوبله ترکی خواهد شد برای هموطنان ترک زبان ما، در یک شکل دیگر دوبله کردی خواهد شد برای هموطنان کرد زبان ما، یک شکل دیگرش زیرنویس عربی خواهد داشت و یک شکل دیگرش زیرنویس انگلیسی.
و جوایز بسیار متعدد که پخش این جوایز، قرعه کشی این جوایز و اهداء این جوایز با موسسه گلرنگ رسانه خواهد بود، شرکت گلرنگ که گلرنگ در این زمینه بسیار خوش نام است. سال‌های سال است که گلرنگ دارد قرعه کشی می‌کند و هزاران هزار جایزه را اهداء کرده و در این زمینه مورد اعتماد مردم است.
در قسمت آخر با شما حرف بزنم، از شما تشکر کنم به خاطر حمایت‌هایتان و آن لحظه، لحظه‌ای باشد که من سربلند باشم و بگویم که کار را انجام داده‌ام.تمیز، تا به آخر، با انجام تمامی تعهداتی که بر عهده شخص من بوده که همه این کار، تمامی تعهداتش بر عهده شخص من است.

45236

 

کد خبر 265754

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 50
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • پيام IR ۰۷:۵۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  28 32
  من حمايت ميكنم و روباره سريال رو ميخرم
  • بدون نام IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
   27 14
   شک نکن که اون فروش قهوه تلخ رو دوباره تجربه نخواهد کرد
  • sara IR ۱۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۵
   2 1
   مرسى كه عاقلانه عمل ميكنى
 • بدون نام IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  28 24
  بابت توضیحات و احترامی که برای مردم قائل شدید ممنون
 • سید مجتبی IR ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  49 7
  اولا آقای خبرآنلاین. این کار شما کاملا غیر حرفه ایه. چرا نوشتید پاسخ مهران مدیری به خبر آنلاین؟ این متنیه که مدیری توی گوگل پلاس خودش گذاشته. نه اینکه واسه شما توضیح بده. خوبه که در انتشار خبر ها و حرفها صادقانه تر عمل کنید.جوری نوشتید که انگار مهران زنگ زده به شما و اینا رو گفته. بابا عصر، عصر ارتباطاته.دوما آقای مدیری!این که حق با ماست خب بعدش؟ جایزه ها چی شد؟ حق مردم با گفتن حق با شماست ادا نمیشه. اگه می خوای جبران کنی یا باید پول مردمو پس بدی یا اینکه شفاف مسائلو بیان کنی. به هر حال شما رفیق فابریک برادران آقا گلیان بودی و پذیرفتنی نیست که فرافکنی کنی و از مسئولیت شانه خالی کنی!
 • بدون نام IR ۰۸:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  35 5
  بازم که نگفتی چرا ناقص موندش؟
 • amir GB ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  28 15
  مهران عزیز! همه دوست دارن، و میدونیم که کار کردن با شرایط موجود چقدر سخته. هر وقت برنامه ای ساخته قطعا جزو بهترین ها بوده. با قوت و امید به خدا کارتو ادامه بده...
 • بدون نام IR ۰۸:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  30 13
  مرد همیشه موفق و دوست داشتنی
 • بدون نام IR ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  29 12
  باشه بازم دوستت داريم چكار كنيم ديگه
 • حسین IR ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  31 18
  من حتی یک عذر خواهی درست و حسابی هم ندیدم . . . قهوه ی تلخ بجز اینکه پایان نداشت اصلا خنده دار هم نبود . . . با یک متن 5 دقیقه ای اون همه سوء استفاده از اعتماد مردم را سر و تهش را هم اوردی اقای مدیری ؟ همچین میگه همه ی کارهای من پایان داشت انگار بقیه ی کسایی که کار طنز میکنند کارشون پایان نداره . . . پایان نداشتن یک مجموعه برای اولین بار در قهوه ی تلخ اتفاق افتاد
 • توحید IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  20 10
  فقط دروغ میگن!مثل جایزه دادنشون به من زنگ زذن که بیا برنده ماشین شدی!! کلی اومدم و رفتم آخرش هیچی! فقط چند روز از کارو زندگی افتادم متاسفم واسه این همه فریب و دروغ
 • بدون نام IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  36 15
  شرمنده مهران جان اینبار دیگه من کپی میکنم.
 • امید IR ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  24 5
  سلام... اینجا شو نفهمدیم..یک پروژه جدید شروع کنم، به اتمام برسانم، پخش منظم کنم، جوایزش را بدهم و تمام. ....بعد اخرش جایزه با شرکت گلرنگ است؟
 • khanibeyg IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  14 15
  خدا قوت هنرمند سخت كوش. من هميشه جزء طرفداران كارهاي شما بودم و هستم. حتي همه قسمتهاي قهوه تلخ هم تهيه كردم البته با خريد از سوپر ماركت و نه كپي كردن. با توجه به كارهايي كه از شما ديدم و ليست آنها هم در بالا ذكر شد و با توجه به مشكلات تهيه و عرضه فيلم در شبكه خانگي و عدم اجراي صحيح قانون كپي رايت در كشورمان فكر مي كنم ميتونم شما رو به خاطر عدم ارائه قسمتهاي پاياني قهوه تلخ ببخشم و با تهيه كار جديدتون به عنوان يك طرفدار، فرصت ديگري به شما براي ادامه كارهاي خوبتان بدهم. موفق باشيد.
 • یاشار IR ۰۹:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  18 10
  پاینده باشی مرد, این همه ساله که داریم باهات میخندیم و صورت ما مردم عبوص رو خندوندن کاره آسونی نیست, میدونیم که مشکلات قهوه تلخ چی بوده فقط امیدواریم برای این کارت هم مشکل پیش نیارن!!!
 • بدون نام IR ۰۹:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  17 10
  خب چه ربطی به قهوه تلخ داشت تکلیف قهوه تلخ چی شد آقای مدیری با این که دوستتان دارم ولی تا تکلیف قهوه تلخ مشخص نشه دیگه کاراتو دنبال نمیکنم به اطرافیانم هم توصیه میکنم که کار جدیدتو نخرن بلکه کپی کنن تا شاید مقداری آروم بگیرم
 • پژمان IR ۰۹:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  7 8
  با تشکر؛ ولی بنده از همون اول احساس خوبی نسبت به این سریال نداشتم و با وجودی که از طرفداران اقای مدیری هستم اما بهتر بود ایشان با دلشان مشورت میکردند
 • ali IR ۱۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  10 9
  محبوبيت داشت؟!!!!! و هر دليلي كه هم بياورد توجيه پذير نيست. و مطمئن باشه كه مجموعه اش بيشتر از قبل كپي خواهد شد. من خودم شخصاً ديگر مجموعه كه اقاي مديري ساخته باشد خريداري نخواهم كرد؟!!!!!!!
 • بدون نام GB ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  14 6
  به نظر من باید قسمت ابتدایی این مجموعه رو به رایگان روی اینترنت قرار بده اگه تونست مردم رو جذب کنه از قسمت های بعد مردم خودشون خریداری میکنن این راهیه تا بتونه اعتماد مردم رو دوباره به خودش جلب کنه
 • مهدي IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  17 4
  ما كه نفهميديم دليل ايشون براي ناتمام موندن قهوه تلخ چي بود ، فقط يه جواب الكي داد و تبليغ سريال بعديشو كرد
 • بدون نام IR ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  15 6
  خیلی سخته اعتماد دوباره به شما .اگر دولت یرخورد قانونی میکرد میشد باور کرد اما اکر دوباره حق مردم را ندادید چه اتفاقی میافته باز معذرت خواهی.
 • یرانی IR ۱۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  10 8
  ایشا... موفق باشی داش مهران.
 • رضا IR ۱۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  18 7
  اشتباه دوم مهران مدیری - مهران باید بیاد تو تلوزیون و دیگر هیچ ... مهران اشتباه نکن ..... کی الان میاد 3000 تومن بده تو این وضع اقتصاد فیلم نگاه کنه میده یه اب میوه میخوره حالشو میبره شبکه نمایش خانگی رو باید جمع کنند
 • نادر IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  13 5
  فکر کنم قهوه تلخ تنها کار شبکه خانگی مهران مدیری بوده و مقایسه ی آن با کارهای قبلی غلط است . اما به خاطر تمام کارهای طنزی که قبلا انجام داده از او متشکرم .
 • بدون نام IR ۱۲:۱۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  12 6
  آخر نگفتی چرا بی پایان تموم شد؟
 • محمد علی US ۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  15 7
  ببخشید آقای مدیری لطفا در رابطه با فسمت های آخر دو سریال پاورچین و شب های برره توضیحاتی دهید چون ما که قسمت آخری ندیدیم اصلا به یاد ندارم که قسمت آخر هم داشتند...
 • کیومرث IR ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  16 8
  آقای مدیری خدا وکیلی خودت فهمیدی چی گفتی ؟ خود من به اعتبار جنابعالی افتادم دنبال قهوه تلخ ، تمام نسخه ها رو اصل خریدم ، چون تو گفتی کپی نخرید ، ما هم گفتیم چشم ، چون صاحب کار جنابعالی بودی ، الان پاتو کشیدی کنار ؟ آقای مدیری اگر تمام قسمت های پروژه ی جدیدت ( ویلای من ) شاهکار هم باشه ، خود من دیگه نسخه ی اصل اون رو نمی خرم و حتما کپی می خرم ، گناه اش به گردن خودم ، جایزه اش برای خودت
 • امین IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  13 10
  ای کاش مهران مدیری به صدا وسیما بر می گشت و مجموعه های دیدنی ایشان را از شبکه های صدا وسیما می دیدیم .
 • بدون نام IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  11 11
  قبولت دارم
 • بهرام GB ۱۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  10 13
  مرسی از صداقتت و پشتکارت
 • من IR ۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  19 4
  قهوه تلخ یک سوژه ناب و بکر بود که خرابش کردین، مشکل اصلی جایزه نبود چون هدف اصلی خریدنش جایزه نبود! تماشای آن بود، ولی تیم ضعیف نویسندگی سوژه های تکراری و بی هدف کار را خراب کرد. بازیها عالی بود شخصیت سازی های فوق العاده ای انجام شده بود ولی موضوع نداشت، و متاسفانه تیم نویسنده ویلای من هم همان ها هستند، پس امید زیادی به این سریال هم نیست آقای مدیری عزیز فقط کارگردان خوب بودن کافی نیست یک مجموعه موفق نویسنده خوب هم میخواهد مثل پیمان قاسم خانی ( پاورچین، شبهای برره، مرد هزار چهره 1 ) پس لطفا تصمیم درستی بگیر! کسی که جایگاه بالایی دارد محکمتر زمین میخورد. مواظب باش
 • مرتضی RO ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  10 18
  به نظرم دوستانی که میگن پول دادیم اصل اش رو خریدیم و قرعه کشی نشده و ... این فرهنگ باید جا بیافته واسه کسایی که دوست داریم خرج کنیم و حمایت کنیم ازشون نه برای ویلا و خونه ...
 • boran IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  18 7
  شما اول خسارت های مادی و معنوی وارده به مردم، نسبت به خرید حدود یکصد CD یا DVD همراه با خلف وعده های مکرر هفتگی در خصوص توزیع و پخش در هر هفته و در نهایت سرکار گذاشتن یک مجموعه بی پایان را جبران کنید تا بروید سراغ یک سریال دیگه. آقای مدیری حواست باشد داری میشی مثل مرد هزارچهره هاااااااااااااااااااااا.....
 • احسان IR ۱۵:۱۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  9 12
  ما قبولت داریم. اگه ایراد از خودت باشه این قدر مرد هستی که عذرخواهی کنی. پس حتما ایراد از جاهای دیگه است و من میدونم کجاها که نمیتونی بگی.
 • بدون نام IR ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  18 7
  آزموده را آزمودن خطاست!
 • بدون نام IR ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  26 7
  من که دیگه تا سرنوشت قهوه تلخ مشخص نشه ، کار جدید مهران مدیری رو نمیگیرم. این یعنی توهین به شعور مردم
 • بیژن IR ۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  8 12
  آقای مدیری! من باید از شما تشکر کنم. البته نه به خاطر اینکه کارتون رو نا تموم گذاشتین، بلکه به خاطر اینکه این فرهنگ رو داشتین که مسولیت کار اشتباه رو <خودتون> به عهده بگیرین!! و چقدر این فرهنگ تو جامعه ما کمه!! و چقدر این فرهنگ براش لازمه!!
 • علیرضا US ۱۹:۲۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  6 14
  آقای مدیری عزیز خداوند به شما طول عمر با عزت وبرکت عطا کند ، خداوند را شاکریم که این چنین هنرمندانی در عرصه تولید کارهای کمدی داریم هرچند در این راستا کسانی هستند که خنده مردم برایشان درد است وبه هر دلیل سعی در جلوگیری از کارهای خوب داشته اند مطمئن باشید با یک سریال ناتمام قهوه تلخ کارنامه چند ساله خوبیهای شما سیاه نمیشوند و مردم عزیز ما قدر هنرمندانی چون شما را میدانند و پشت سر شما خواهند بود و خواهند ایستاد بامید روزی که صدا و سیما در یابد که چه گوهری را از دست داد
 • بدون نام IR ۲۰:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
  13 8
  اقای مدیری اگر آن کار با نظارت شما نبود چرا از خود مایه گذاشتید و واسطه شدید تا به این صورت با آبروی شما بازی شود!!! شما خودتان اقرار میکنید که صدو دو قسمت از این مجموعه را ساخته اید !!!! شوخی نیست 102 قسمت !!! آن وقت میگویید تجربه در زمینه ساخت اینچنینی نداشتید؟ !!! مگر کار شما در قسمت دوازدهم به بن بست خورده که اینگونه توجیه میکنید !!! چه کسی جوابگوی هزینه و وقت مردمی که به حضور و اعتبار شما اعتماد کردند را خواهد داد؟! چه خوب بود به نمایندگی از همین مردمی که به شخص شما اعتماد کردند حتی بدون جایزه هم که شده سریال را به هر عنوان که شده تمام میکردید! زیرا به زعم من که 102 قسمت سریال را تهیه کرده ام این اشتباه اخرین اشتباه من در عرصه اعتماد به اینگونه محصولات فرهنگی! خواهد بود!!!
 • بدون نام IN ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  13 3
  آقای مدیری عزیز!من جزو کسانی بودم که تمام سی دی های قهوه تلخ را خریدم نه به خاطر جایزه که به خاطر خواهشی که شما از مخاطبینتان کردید .به خاطر احترام و علاقه به شما و کارهایتان ولی بابت بی احترامی به این همه مخاطب از شما شدیدا گله مندم و با توجه به اینکه فعلا در ایران زندگی نمیکنم خوشبختانه دیگر پولی بابت مجموعه جدید شما نخواهم داد و همه را دانلود خواهم کرد.مطمئنم که شما از این پس احترام بیشتری به کسانی که به شما اعتماد کرده اند خواهید گذاشت...حق یارتان
 • بهار IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۵
  11 4
  راست میگین شما؟متاسفین؟میخواهین جبران کنین؟هیچ کار سختی نیست..شماره موبایل همه اونهایی که 60 تا 70 تا 90 تا سی دی از قهوه تلخ رو هر هفته خریدن و براتون کد ارسال کردن رو دارین.به جبران اون قبلی به این اشخاص سی دی جدیدتون رو رایگان بدین..نصف قیمت بدین.. من که اونموقع هر روز دو سه ساعت وقتم برای بحث با دوستانی که دانلود و کپی میکردن میگذشت که نکنین اینکار رو و..!الان خودم هم دانلود و کپی و..میبینم به جبران خسارت مالی و توهین به شعورم در مجموعه قبلی. ویلاتون رو بفروشین بدین به اونهایی که قبلا خونه بردن لطفا.
 • علی حسینی GB ۱۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  7 3
  کاذی نداره مجموعه جدید را خودتون رایگان بذارین برای دانلود والا با اون درآمدی که قهوه تلخ داشت 4 تا مجموعه رایگان هم می تونین تولید کنید .
 • ناشناس US ۱۷:۲۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
  6 6
  برای مردم خودمون و شما عزیزانی که از مهران مدیری انتقاد می کنید متاسفم مطمئن باشید اونم دوست نداره کارش پخش نشه شماها با همون سریال قهوه تلخ هم کلی وقت خودتونو پر می کردید منم تمام قسمتاشو دیدم که دیگه پخش نشد بعضی از شماها میگید که کارشو دانلود کنید این یعنی دزدی شما دارید از هنرمند کشور خودتون دزدی میکنید در نتیجه اونم دیگه سریال نمی سازه شما ها هم اونوت می تونید از شبکه های ایران لذت ببرید حالا من موندم 3000 الان ارزشی نداره که همچین پول پول میکنید برای کسایی هم که میگن ما نمی خریم دانلود میکنیم بگم که کسی شماهارو مجبور به دیدن سریال نکرده
 • sadra IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۷
  4 1
  از اینکه مهران مدیری یک طناز و کارگردان قابلی هست شکی نیست و همه بهش احترام میزارن ولی سوء استفاده کردن از موقعیت خودش برایه سود بیشتر اصلا قابل توجیه نیست چندین ماه سرکار گذاشتن مردمی که برایه حرفهای مهران مدیری ارزش قائل بودن از نظر وجدانی شرم آور و توهین آمیزه. اگر هم الان مهران مدیری لب به سخن گشوده فقط و فقط به خاطر اینه که سریال جدیدشو کسی کپی نکنه مدیری باید یادش باشه که 90 درصد کسانی که پول برایه خرید قهوه تلخ دادن قشر ضعیف جامعه بودن وگرنه مرفهین جامعه براشون اصلا این کلکهایه تبلیغاتی معنی نداره قصد من توهین به کسی نیست ولی اگر یه ذره واقع بین باشید میبینید جایزه هایه داخل بسته فیلم چقدر برایه همه وسوسه انگیز بودجایزه ها به گونه ای تنظیم شده بود که محدود به زمان خاصی نبود
 • مجتبی اکبریان IR ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
  5 0
  درود بر بزرگ مرد ایران زمین مهران جان به خاطر سه دهه فعالیت مشقت بارت در عزصه طنز که همه اینهای که منفی دادن میدونن که چه قدر سخته خندوندن ایرانی ها اونم تو این وضعیت درود به شرفت و درود به غیرتت سر خم میکنیم در مقابلت مرهان جان .
  • مجتبی اکبریان IR ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
   1 0
   از غلط های املائی که در متن تایپ شده میبیند پوزش می طلبم
 • سیما US ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
  6 1
  واقعا باید قدر این عزیز رو بدونیم... کسانی که گله میکنند و شاکین میتونن نخرن!دیگه چرا کپی میکنی؟ حمایتت میکنیم مهران عزیز...
 • محمدمهدی وردرود IR ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۱۷
  3 0
  پدرکمدی ایران:(مهران مدیری)
 • آیدا IR ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۴
  2 1
  شب های برره قسمت اخرش چی شد؟؟؟؟؟
 • بی نام IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۸
  1 0
  مهران یدونس.دوست داریم