ایسنا نوشت:

کاپیتان تیم ملی ایران می‌گوید صحبتی برای بازگشت او به اوساسونا انجام نشده است.
جواد نکونام درباره خبر سایت اسپانیایی Noticias De Navara و علاقه‌اش برای بازگشت به اوساسونا گفت: هیچ صحبتی بین من و مدیر برنامه‌هایم با باشگاه صورت نگرفته است و من از این مسئله اطلاعی ندارم اما امیدوارم مثل قضیه خبر انتقالم به النصر امارات نشود که بعضی رسانه‌ها خودشان این خبر را منتشر کردند و خودشان هم آن را تکذیب کردند. باید بگویم اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد مسئولان باشگاه اوساسونا اول با خود من یا مدیر برنامه‌هایم صحبت می‌کنند اما این اتفاق رخ نداده است.
کاپیتان تیم ملی درباره انتخاب گلش به عنوان زیباترین گل رقابت‌های انتخابی جام جهانی در منطقه آسیا هم به ایسنا گفت: کلا این جور مسائل برایم چندان اهمیتی ندارد. خوشحالیم فقط به خاطر برد تیم ملی بود که باعث شد سه امتیاز مهم از کره بگیریم. چیزی که برایم اهمیت دارد پیروزی تیم ملی است و تنها به این مسئله فکر می‌کنم. به هر حال شاید انتخاب فیفا اتفاق خوبی باشد اما امیدوارم با صعود تیم ملی به جام جهانی خبرهای بهتری هم از تیم ملی بشنویم.
نکونام در پاسخ به این سوال که فیفا شانس ایران را برای رسیدن به جام جهانی چندان زیاد نمی‌داند، گفت: من با این پیش‌بینی فیفا موافق نیستم. اعتقاد دارم که در دوره قبل هم ما اگر کره شمالی را می‌بردیم به جام جهانی صعود می‌کردیم اکنون هم شرایط ما مثل دوره قبل است و اگر بتوانیم تمام فکر و ذکرمان را متمرکز پیروزی در دیدارهای آینده کنیم هیچ تیمی نمی‌تواند جلوی ما را بگیرد و فکر می‌کنم این جور پیش‌بینی‌ها چندان با واقعیت تطابق ندارد.
وی در ادامه گفت‌وگو درباره مشکلش در چند وقت اخیر و بویژه غیبتش در تمرینات استقلال و همچنین بحث‌هایی که درباره ریشه این مشکلات مطرح می‌شود، گفت: مشکلی که وجود داشت به هیچ وجه به بازیکنان استقلال مربوط نبود. همیشه سعی کرده‌ام رفتاری محترمانه با دیگر بازیکنان داشته باشم. پیش از بازی با گهر صحبت‌های خوبی را با فتح‌الله‌زاده انجام دادم و قرار بود یک سری صحبت‌ها انجام گیرد که به بعد از بازی با گهر موکول شد و در نهایت با صحبتی که انجام گرفت مشکل حل شد و من هیچ مشکل دیگری در استقلال ندارم.

252 43

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 266452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =