فارس نوشت:

حسین شریعتمداری در جمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش الی بیت المقدس سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان اظهار داشت: به گفته رسانه‌های خارجی بی‌نظیر‌ترین و پرجمعیت‌ترین تظاهرات بعد از رحلت امام 9 دی ماه بوده است.
نماینده ولی فقیه در موسسه کیهان افزود: حماسه حضور مردم در 9 دی بار دیگر به همگان ثابت کرد که «خامنه‌ای خمینی دیگر است».
وی یکی از راه‌های ورود دشمن را فضای مجازی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه هم اکنون در فضای سایبری دشمن شکست خورده، زیرا این فضا در دست حزب الله است و رژیم صهیونیستی از حزب الله در فضای مجازی باید بترسد.
این تحلیل‌گر مسائل سیاسی در ادامه به برنامه ریزی دشمن برای فتنه سال 1388 اشاره کرد و ادامه داد: دشمن از قبل از انتخابات برای براندازی و انجام نقشه‌های خود برنامه ریزی کرده بود.
مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به افشاگری‌های این رسانه قبل از وقوع فتنه گفت: ما مراحل اجرای فتنه را پیش بینی می‌کردیم، غیب‌گو نبودیم، ولی می‌دانستیم که کمیته صیانت از آرا در ستاد انتخاباتی یکی از کاندیدا‌ها تشکیل می‌شود و رنگی را انتخاب می‌کنند.
شریعتمداری با بیان اینکه فتنه گران بر اساس یک فرمول پیش می‌رفتندۀ اظهار داشت: آن‌ها به اسم انتخابات آمدند، ولی این دروغ محض است که به خاطر اعتراض به نتایج انتخابات به صحنه آمدند. هر وقت دیدید جریانات نامتناجس {نامتجانس} با یکدیگر ائتلاف کردند برای فهمیدن هدفشان باید به تابلویی که بالا می‌برند نگاه کرد و از مواضع گروه‌های شرکت کننده در ائتلاف، مخرج مشترک گرفت.
این روزنامه نگار در ادامه برخی از گروه‌های ائتلاف کننده در فتنه سال 1388 را نام برد و اضافه کرد: بهایی‌ها، منافقین، مارکسیت‌ها و سلطنت طلب‌ها به میدان آمدند و چیزی شبیه جنگ احزاب در صدر اسلام را به وجود آوردند.
مدیر مسئول روزنامه کیهان برخی از تفاوت‌ها و شباهت‌های جنگ احزاب با فتنه 1388 را برشمرد و گفت: در جنگ احزاب و فتنه بعد از انتخابات همه با هم برای ضربه زدند به نظام اسلامی دور هم جمع شده بودند با این تفاوت که فتنه 1388 عمقش به مراتب بیشتر از جنگ احزاب بود.
شریعتمداری با اشاره به شعارهای فتنه گران در دوران فتنه عنوان کرد: در روز قدس سال 1388 یکی از رادیوهای بیگانه شعار این روز را «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» اعلام می‌کند که دقیقا همین شعار تکرار می‌شود. اگر سران فتنه با دشمنان نظام نبودند و نقشه‌های آنان را اجرا نمی‌کردند، پس چرا وقتی حرف‌های علنی از سوی مقامات رژیم صهیونیستی و آمریکا در حمایت از فتنه‌گران بیان می‌شد اعتراض نکردند و نگفتند که ما با این‌ها نیستیم.
وی تاکید کرد: اگر مدیریت الهی رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا نبود با فتنه‌های کمتر و کوچک‌تر از فتنه 1388 کشور از بین می‌رفت.
این تحلیلگر مسایل سیاسی با بیان اینکه دشمن تصورش این بود که پیروز می‌شود اذعان کرد: چون مطمئن بودند در بر اندازی نظام پیروز می‌شوند لذا سران آمریکا مستقیم به صحنه آمدند و از سران فتنه به طور علنی حمایت کردند.
/2929
کد خبر 266709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =