تراکتورسازان موفق شدند جای سپاهان را در رده سوم جدول رده بندی بگیرند.

به گزارش خبرآنلاین؛در ادامه هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر،به غیر از بازی استقلال سه دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد که داماشی ها به مصاف آلومینیوم هرمزگان رفتند،نفت تهران از مس کرمان پذیرایی کرد و تراکتورسازان هم میزبان پیکان تهران بودند.

 در بازی اول داماشی ها در خانه؛مقابل شاگردان اکبر میثاقیان تن به شکست دو بر یک دادند.در این مسابقه علیرضا نیکبخت واحدی پس از مدت ها دوری از فوتبال برای داماش به میدان رفت.برای آلومینیوم هرمزگان مهدی محمد زاده(در دقیقه 8) و رسول پیرزاده(در دقیقه 59)گلزنی کردند.تک گل تیم داماش را هم بوبک کبه(در دقیقه 13)به ثمر رساند.

شاگردان میثاقیان با گرفتن سه امتیاز این بازی و به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به پیکان رتبه چهاردهم جدول رده بندی را به خودشان اختصاص دادند.داماشی ها هم در همان رتبه قبلی شان که رتبه سیزدهم بود باقی ماندند.

در تهران شاگردان منصور ابراهیم زاده به مصاف تیمی رفتند که در هفته های اخیر حاشیه های زیادی را تجربه کرد.رفتن ابراهیم قاسمپور و جانشین شدن لوکابوناچیچ سر و صدای زیادی را به پا کرده بود،اما مسی ها که هفته پیش بدون مربی بودند موفق شدند تیم صدرنشین سپاهان را شکست دهند.آنها در بازی با نفت هم عملکرد بدی نداشتند و در خانه حریف به تساوی بدون گل رسیدند.با این تساوی نفت 26 امتیازی شد و با دو پله صعود جای پرسپولیس را در رتبه نهم جدول رده بندی گرفت تا آنها به رده دهم سقوط کنند.مسی ها هم 28 امتیازی شدند و موقتا جای سایپا را در رده هفتم گرفتند.

اما در تبریز فلاویو لوپز(در دقیقه 8) برای تراکتورسازان گل زنی کرد تا همین نتیجه تا آخر بازی باقی بماند و پیکانی ها بازنده بازی باشند.تراکتورسازان با نتیجه ای که در این بازی به دست آمد 32 امتیازی شدند و جای سپاهان را در رده سوم جدول رده بندی گرفتند.

شاگردان عبدالله ویسی هم با یک پله سقوط به رده پانزدهم جدول رده بندی رسیدند.

251 43

کد خبر 267615

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =