مهر نوشت:

حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به موضع گیری اخیر برخی از شخصیت های سیاسی در مورد فتنه 88 و تاکید براینکه افرادی چون موسوی و کروبی جزء سران فتنه نیستند؛ اظهارداشت: ما در کشورمان از کسانیکه فتنه را طراحی کردند و آشوب های خیابانی راه انداختند بجز موسوی و کروبی کسی را نمی شناسیم.
وی با بیان اینکه موسوی از واژه تقلب استفاده و کروبی از آن تبعیت کرد، افزود: در فتنه 88 من عضو کمیسیون امنیت ملی بودم، گروهی برای پادرمیانی به دیدن موسوی رفتیم و هر راه قانونی که به وی پیشنهدا می دادیم که مطالباتش را پیگیری کند فقط بر واژه تقلب پافشاری می کرد و می گفت "اگر دنیا بگوید تقلب نشده من می گویم تقلب شده ".
ابراهیمی ادامه داد: حتی خاتمی نیز به موسوی پیشنهاد داد که نامه ای را خدمت مقام معظم رهبری بنویسد و هر راه حلی که ایشان ارائه دادند را بپذیرد؛ اما موسوی قبول نکرد و در تمام این مراحل هم کروبی از او تبعیت کرد و من به عنوان کسی که در آن زمان از نزدیک در جریان مسائل و امور قرار داشت این مطالب را می گویم.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، با اشاره به ساختارشکنی‌های سران فتنه، خطاب به کسانی که این افراد را فتنه گر نمی‌دانند، گفت: کسانیکه موسوی و کروبی را فتنه گر نمی دانند، به فرمایشات رهبری در سال 88 مراجعه کنند و روشنگری هایی که ایشان کرده اند را دریابند.
وی بصیرت نسبت به فتنه 88 را عامل اصلی جلوگیری از فتنه های آینده دانست و یادآور شد: همیشه دشمن در صدد توطئه چینی و ضربه زدن به انقلاب اسلامی است که صحنه انتخابات یکی از روزنه هایی است که می توانند نقشه های خود را عملیاتی کنند؛ لذا کسانیکه فتنه را تنها محصول دشمنان خارجی می دانند بدانند که اگر نباشند خود فروختگان ، قدرت پرستان و وطن فروشان داخلی که ابزار دست آنان شوند هرگز دشمان نمی توانند دندانشان را برای انتخابات تیز کنند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در مجلس هشتم خاطرنشان کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نیز علائم و کدهایی همچون فتنه 88 دیده می شود؛ لذا تنها با عبرت گیری از حوادث تلخ گذشته می توان بر فتنه های آینده فائق آمد و راه را بر فتنه گران داخلی و خارجی بست.
/2929
کد خبر 269028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 2
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • جبار IR ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
    احسنت...
  • بدون نام IR ۱۲:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۸
    نتیجه می گیریم سید محمد خاتمی فتنه گر نیست