خانه ملت نوشت:

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که اجرای فاز دوم در شرایط نامطلبوب اهداف کلان این قانون را دور از دسترس قرار می دهد،گفت: مجلس تنها نگران فشار تورم بر مردم است و با وجود این که آمادگی کامل برای تعامل با رییس جمهور را دارد اما با توجه به شرایط کشور ،نمایندگان رضایت به اجرای فاز دوم درزمان باقی مانده سال رانمی دهند.

هادی قوامی گفت:این که آقای ریییس جمهور مطرح کنند که هدفمندی امری مختص دولت است و مجلس نباید در آن دخالت کند، صحبت صحیحی نیست چرا که هم مجلس وظیفه دارد در این خصوص با دولت همکاری کند و هم دوست دارد به دولت کمک کند تا اهداف قانون محقق شود.
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:مجلس نگران از تورم و فشار نقدینگی که در جامعه مشهود و ملموس بود اجرای فاز دوم این طرح را در سال جاری ممنوع اعلام کرد.
قوامی هم چنین تصریح کرد:این گونه اجرا کردن قانون هدفمندی اثرات تورمی دارد و نمایندگان نیز از اثرات تورمی نگران هستند و به همین دلیل از نگاه من بعید به نظر می رسد تا حضور رییس جمهور در صحن مجلس نمایندگان را از این مصوبه خود منصرف کند.
وی تاکید کرد:رضایت نمایندگان برای اجرای فاز دوم درزمان باقی مانده سال دور از ذهن است.
این نماینده مجلس با تاکید بر این که مجلس با اصل اجرا هدفمندی و ادامه اجرای این طرح موافق است، افزود: نگرانی مجلس تنها زمان اجرای این قانون در مرحله دوم است و نمایندگان ملت خواهان این هستند که در شرایط مناسب تری از لحاظ اقتصادی فاز دوم آغاز شود.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر این که اجرای فاز دوم در شرایط نامطلبوب اهداف کلان این قانون را دور از دسترس قرار می دهد، تصریح کرد: مجلس تنها نگران فشار تورم بر مردم است و با وجود این که آمادگی کامل و علاقه برای تعامل با رییس جمهور را دارد اما با توجه به شرایط کشور ، رضایت نمایندگان برای اجرای فاز دوم درزمان باقی مانده سال دور از ذهن است.
/27212

کد خبر 270107

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =